Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Kurtköy Fatih Mahallesi

Sakarya Sapanca Kurtköy Fatih Mahallesi’nde Kiralık Gayrimenkul

Kurtköy Fatih Mahallesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu bölgede kiralık daire, ev ya da arsa çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Kurtköy Fatih Mahallesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Kurtköy Fatih Mahallesi bir bakışta

İl
Sakarya
İlçe
Sapanca
Mahalle / köy
Kurtköy Fatih Mh.
Mahalledeki site ve rezidans
7

Kurtköy Fatih Mahallesi’nde site ve rezidanslar arasında Dibektaş Konakları Sitesi, Göltepe Evleri, Koza Sitesi, Mala Evleri Sitesi, Ömeroğlu Villaları ve Osmanlı Konakları yer alıyor. Aynı ilçedeki diğer mahalle ve köyler arasında Akçay Mh., Balkaya Mh., Camicedit Mah., Çayiçi Mh., Gazipaşa Mh. ve Göl Mh. bulunuyor.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Sapanca Kurtköy Fatih Mh. bölge rehberi

Sapanca Kurtköy Fatih Mh. içinde 7 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Mülkünüzün kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Kurtköy Fatih Mh. / Sapanca / SakaryaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Kurtköy Fatih Mh. içindeki site ve rezidanslar

İlgili aramalar

Sapanca Kurtköy Fatih Mh. için kiraya verme ve kiralama işleriniz

Kurtköy Fatih Mh., Sakarya ilinin Sapanca ilçesine bağlı. Buradaki 7 site ve rezidansın her birinde alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz.

Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında alım, satım, kiralama süreçlerini yürütüyoruz. Sapanca Kurtköy Fatih Mh. sınırları içinde konutunuz, yazlığınız, ofisiniz, dükkânınız ya da arsanız varsa ve kiraya vermek istiyorsanız, süreci baştan sona biz üstleniriz: doğru kira bedeli, profesyonel sunum, kiracının ön elemesi, kontrat ve depozitonun kurala uygun yazılması, sonrasında da takip.

Kiracı tarafındaysanız, aradığınız mülkü bulmaktan kontratı imzalamaya kadar süreci biz takip ederiz.

Sapanca Kurtköy Fatih Mh. için bize ulaşın

Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Sapanca Kurtköy Fatih Mh. sınırları içinde kiraya vermek ya da kiralamak istediğiniz her mülk için aynı takibi yaparız.

Kurtköy Fatih Mahallesi’nde bir daire ya da ev kaça kiraya verilir?

Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.

Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Sakarya Sapanca Kurtköy Fatih için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Kurtköy Fatih Mahallesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Sık sorulanlar

Kurtköy Fatih Mahallesi’nde kiralık daire ya da ev var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire ya da ev çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi, evinizi ya da işyerinizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Kurtköy Fatih Mahallesi’nde dairenizi, evinizi ya da işyerinizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?

Kurtköy Fatih Mahallesi’nde 7 site ve rezidans bulunuyor. Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Kurtköy Fatih Mahallesi’nde hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Kurtköy Fatih Mahallesi’nde 7 site ve rezidans bulunuyor; Dibektaş Konakları Sitesi, Göltepe Evleri, Koza Sitesi, Mala Evleri Sitesi, Ömeroğlu Villaları ve Osmanlı Konakları bunlardan bazıları. Komşu mahallelerden Akçay Mh., Balkaya Mh., Camicedit Mah., Çayiçi Mh., Gazipaşa Mh. ve Göl Mh. için de hizmet veriyoruz.

Sakarya genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp