Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Alpaslan Mahallesi

Konya Meram Alpaslan Mahallesi’nde Kiralık Gayrimenkul

Alpaslan Mahallesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu bölgede kiralık daire, ev ya da arsa çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Alpaslan Mahallesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Alpaslan Mahallesi bir bakışta

İl
Konya
İlçe
Meram
Mahalle / köy
Alpaslan Mah.
Mahalledeki site ve rezidans
13

Alpaslan Mahallesi’nde site ve rezidanslar arasında Avdan Sitesi, Doğa Sitesi, Ecrin Sitesi, Gold Sitesi, Hanedan Sitesi ve Karanfil Konutları yer alıyor. Aynı ilçedeki diğer mahalle ve köyler arasında Alavardı Mh., Aşkan Mh., Ateşbaz-I Veli Mh., Ayanbey Mah., Aydoğdu Mh. ve Aymanas Mh. bulunuyor.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Meram Alpaslan Mah. bölge rehberi

Meram Alpaslan Mah. içinde 13 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Mülkünüzün kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Alpaslan Mah. / Meram / KonyaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Alpaslan Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%7,9 65 yaş üstü

%26,6 çocuk (0–14) · %65,5 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

8,9 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%98,6

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Alpaslan Mah. içindeki site ve rezidanslar

İlgili aramalar

Meram Alpaslan Mah. — kiraya verilecek mülkünüz mü var?

Alpaslan Mah., Konya ilinin Meram ilçesine bağlı; burada 13 site ve rezidans bulunuyor.

Konutkent Gayrimenkul 20 yıldır Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini yürütüyor. Meram Alpaslan Mah. sınırları içinde daireniz, villanız, yazlığınız, arsanız ya da dükkânınız varsa ve kiraya vermek istiyorsanız, süreci baştan sona biz üstleniriz: kira bedelinin doğru belirlenmesi, ilan ve sunum, kiracı ön elemesi ve referans kontrolü, kontrat ve depozito, tahliye ve yenileme takibi.

Kiralamak isteyenler için de aynı takibi yapıyoruz: bütçenize ve semt tercihinize uygun seçenekleri biz çıkarır, sözleşme sürecini biz yürütürüz.

Meram Alpaslan Mah. için bize ulaşın

Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Meram Alpaslan Mah. sınırları içinde kiraya vermek ya da kiralamak istediğiniz her mülk için aynı takibi yaparız.

Alpaslan Mahallesi’nde kira bedeli nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

Konya Meram Alpaslan sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Alpaslan Mahallesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Alpaslan Mahallesi’nde sık sorulanlar

Alpaslan Mahallesi’nde kiralık daire ya da ev var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire ya da ev çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi, evinizi ya da işyerinizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Alpaslan Mahallesi’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Alpaslan Mahallesi’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Bölgede 13 site ve rezidans bulunuyor; mülkünüzü çevresindeki benzerleriyle birlikte değerlendiriyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Alpaslan Mahallesi’nde site ve rezidanslarda da hizmet veriyor musunuz?

Alpaslan Mahallesi’nde 13 site ve rezidans bulunuyor; Avdan Sitesi, Doğa Sitesi, Ecrin Sitesi, Gold Sitesi, Hanedan Sitesi ve Karanfil Konutları bunlardan bazıları. Komşu mahallelerden Alavardı Mh., Aşkan Mh., Ateşbaz-I Veli Mh., Ayanbey Mah., Aydoğdu Mh. ve Aymanas Mh. için de hizmet veriyoruz.

Konya’da başka hangi bölgelerde varsınız?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp