Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Yukarıkılıçtaşı Mahallesi

Diyarbakır Sur Yukarıkılıçtaşı Mahallesi’nde Kiralık Gayrimenkul

Yukarıkılıçtaşı Mahallesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu bölgede kiralık daire, ev ya da arsa çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Yukarıkılıçtaşı Mahallesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Yukarıkılıçtaşı Mahallesi bir bakışta

İl
Diyarbakır
İlçe
Sur
Mahalle / köy
Yukarıkılıçtaşı Mh.
Mahalledeki site ve rezidans
3

Yukarıkılıçtaşı Mahallesi’nde site ve rezidanslar arasında Roz Park Villaları, Som Life Villaları ve VillamediA yer alıyor. Aynı ilçedeki diğer mahalle ve köyler arasında Çarıklı Mh., Fetih Mh. ve Yiğitçavuş Mh. bulunuyor.

Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.

BÖLGE REHBERİ

Sur Yukarıkılıçtaşı Mh. bölge rehberi

Sur Yukarıkılıçtaşı Mh. içinde 3 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Mülkünüzün kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Yukarıkılıçtaşı Mh. / Sur / DiyarbakırFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Yukarıkılıçtaşı Mh. içindeki site ve rezidanslar

İlgili aramalar

Sur Yukarıkılıçtaşı Mh. için kiraya verme ve kiralama işleriniz

Yukarıkılıçtaşı Mh., Diyarbakır ilinin Sur ilçesine bağlı. Buradaki 3 site ve rezidansın her birinde alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz.

Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında alım, satım, kiralama süreçlerini yürütüyoruz. Sur Yukarıkılıçtaşı Mh. sınırları içinde konutunuz, yazlığınız, ofisiniz, dükkânınız ya da arsanız varsa ve kiraya vermek istiyorsanız, süreci baştan sona biz üstleniriz: doğru kira bedeli, profesyonel sunum, kiracının ön elemesi, kontrat ve depozitonun kurala uygun yazılması, sonrasında da takip.

Kiracı tarafındaysanız, aradığınız mülkü bulmaktan kontratı imzalamaya kadar süreci biz takip ederiz.

Sur Yukarıkılıçtaşı Mh. için bize ulaşın

Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Sur Yukarıkılıçtaşı Mh. sınırları içinde kiraya vermek ya da kiralamak istediğiniz her mülk için aynı takibi yaparız.

Yukarıkılıçtaşı Mahallesi’nde kira bedeli nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

Diyarbakır Sur Yukarıkılıçtaşı sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Yukarıkılıçtaşı Mahallesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Sık sorulanlar

Yukarıkılıçtaşı Mahallesi’nde kiralık daire ya da ev var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire ya da ev çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi, evinizi ya da işyerinizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Yukarıkılıçtaşı Mahallesi’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Yukarıkılıçtaşı Mahallesi’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Bölgede 3 site ve rezidans bulunuyor; mülkünüzü çevresindeki benzerleriyle birlikte değerlendiriyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Yukarıkılıçtaşı Mahallesi’nde hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Yukarıkılıçtaşı Mahallesi’nde 3 site ve rezidans bulunuyor; Roz Park Villaları, Som Life Villaları ve VillamediA bunlardan bazıları. Komşu mahallelerden Çarıklı Mh., Fetih Mh. ve Yiğitçavuş Mh. için de hizmet veriyoruz.

Diyarbakır genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp