Altay Mahallesi
Balıkesir Gönen Altay Mahallesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Altay Mahallesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu bölgede kiralık daire, ev ya da arsa çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Altay Mahallesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Altay Mahallesi bir bakışta
- İl
- Balıkesir
- İlçe
- Gönen
- Mahalle / köy
- Altay Mah.
- Mahalledeki site ve rezidans
- 10
Altay Mahallesi’nde site ve rezidanslar arasında Akın Kent Sitesi, Atakent Villaları, Erguvan Sitesi, Esintikent Villaları, Halit İpek Sitesi ve İnci Sitesi yer alıyor. Aynı ilçedeki diğer mahalle ve köyler arasında 100. Yıl Mh., Akçaali Mh., Çifteçeşmeler Mh., Gündoğdu Mh., Karşıyaka Mh. ve Kurtuluş Mh. bulunuyor.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Gönen Altay Mah. bölge rehberi
Gönen Altay Mah. içinde 10 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Mülkünüzün kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Altay Mahallesi Konumu
Gönen / Balıkesir
Altay Mahallesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Altay Mahallesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Altay Mah. içindeki site ve rezidanslar
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
İlgili aramalar
Gönen Altay Mah. — mülkünüzü kiraya vermek istiyorsanız
Altay Mah., Balıkesir ilinin Gönen ilçesine bağlı ve bu sınırlar içinde 10 site ve rezidansta hizmet veriyoruz.
20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz. Gönen Altay Mah. sınırları içinde eviniz, daireniz, arsanız, iş yeriniz ya da kat karşılığı arsanız varsa ve kiraya vermek istiyorsanız, süreci baştan sona biz üstleniriz: piyasa kirasının tespiti, mülkün kiraya hazırlanması, kiracı adaylarının elenmesi, sözleşme ve depozito, kira artışı ve tahliye takibi.
Kiralık arıyorsanız da doğru yerdesiniz: aradığınız tipte mülkü bulur, görüşmeleri ve sözleşmeyi biz yönetiriz.
Gönen Altay Mah. için bize ulaşın
Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Gönen Altay Mah. sınırları içinde kiraya vermek ya da kiralamak istediğiniz her mülk için aynı takibi yaparız.
Altay Mahallesi’nde kira bedeli nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
Balıkesir Gönen Altay sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Altay Mahallesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Altay Mahallesi’nde kiralık daire ya da ev var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire ya da ev çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi, evinizi ya da işyerinizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Altay Mahallesi’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Altay Mahallesi’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Bölgede 10 site ve rezidans bulunuyor; mülkünüzü çevresindeki benzerleriyle birlikte değerlendiriyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Altay Mahallesi’nde hangi site ve rezidanslar var?
Altay Mahallesi’nde 10 site ve rezidans bulunuyor; Akın Kent Sitesi, Atakent Villaları, Erguvan Sitesi, Esintikent Villaları, Halit İpek Sitesi ve İnci Sitesi bunlardan bazıları. Komşu mahallelerden 100. Yıl Mh., Akçaali Mh., Çifteçeşmeler Mh., Gündoğdu Mh., Karşıyaka Mh. ve Kurtuluş Mh. için de hizmet veriyoruz.
Balıkesir dışında da hizmet veriyor musunuz?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
