Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Dirmil Mahallesi

Muğla Bodrum Dirmil Mahallesi’nde Satılık Gayrimenkul

Dirmil Mahallesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu bölgede satılık daire, ev ya da arsa çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Dirmil Mahallesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Dirmil Mahallesi bir bakışta

İl
Muğla
İlçe
Bodrum
Mahalle / köy
Dirmil Mh.
Mahalledeki site ve rezidans
97

Dirmil Mahallesi’nde site ve rezidanslar arasında Adres Yalıkavak, Akdeniz Akın Sitesi, Amore Yalıkavak Apartmanları, Amphora Village, Arcadia Villaları ve Ares Yalıkavak yer alıyor. Aynı ilçedeki diğer mahalle ve köyler arasında Akçaalan Mh., Akyarlar Mah., Bahçelievler Mh., Bitez Mah., Çarşı Mh. ve Cevat Şakir Mh. bulunuyor.

Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.

BÖLGE REHBERİ

Bodrum Dirmil Mh. bölge rehberi

Bodrum Dirmil Mh. içinde 97 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Mülkünüzün değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Dirmil Mh. / Bodrum / MuğlaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Dirmil Mh. içindeki site ve rezidanslar

Tümünü gör (97)

İlgili aramalar

Bodrum Dirmil Mh. için alım ve satım işleriniz

Dirmil Mh., Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı. Buradaki 97 site ve rezidansın her birinde alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz.

Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında alım, satım, kiralama süreçlerini yürütüyoruz. Bodrum Dirmil Mh. sınırları içinde konutunuz, yazlığınız, ofisiniz, dükkânınız ya da arsanız varsa ve satmak istiyorsanız, süreci baştan sona biz üstleniriz: gerçekçi fiyat, iyi bir sunum, ciddi alıcının ayıklanması, pazarlığın yönetilmesi ve tapuya kadar takip.

Alıcıysanız, aradığınız mülkü bulmaktan tapuyu devralmaya kadar süreci biz takip ederiz.

Bodrum Dirmil Mh. için bize ulaşın

Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bodrum Dirmil Mh. sınırları içinde satmak ya da satın almak istediğiniz her mülk için aynı takibi yaparız.

Dirmil Mahallesi’nde bir daire, ev ya da arsa ne eder?

Hazır bir fiyat tablosu vermiyoruz. Bir mülkün bugünkü değeri; konumu, kat ve cephesi, yaşı, tapu durumu ve o dönemdeki alıcı ilgisiyle belirlenir — tablo bunların hiçbirini görmez.

Mülkünüzün bugün kaça satılabileceğini merak ediyorsanız, Muğla Bodrum Dirmil için fiyat tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Dirmil Mahallesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Bu bölgede hangi daire tipleri var?

Kayıtlı konut projelerimizdeki daire tipleri ve her tipin kaç projede bulunduğu:

ProjeDaire tipleriBüyüklükTeslimDurum
Naturalium Villas Yalıkavak
  • 2+1
  • 3+1
196 m²——

2+1 daire hangi projelerde var?

Kayıtlarımıza göre 2+1 daire bulunan projeler:

3+1 daire hangi projelerde var?

Kayıtlarımıza göre 3+1 daire bulunan projeler:

Bilgiler proje kayıtlarımızdan derlenmiştir; güncel fiyat ve satılık ya da kiralık daire durumu için danışmanımıza sorun.

Merak edilenler

Dirmil Mahallesi’nde satılık daire, ev ve arsa fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı bölgede fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Mülkünüzün güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Muğla Bodrum Dirmil içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. Muğla Bodrum Dirmil sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.

Dirmil Mahallesi’nde hangi site ve rezidanslar var?

Dirmil Mahallesi’nde 97 site ve rezidans bulunuyor; Adres Yalıkavak, Akdeniz Akın Sitesi, Amore Yalıkavak Apartmanları, Amphora Village, Arcadia Villaları ve Ares Yalıkavak bunlardan bazıları. Komşu mahallelerden Akçaalan Mh., Akyarlar Mah., Bahçelievler Mh., Bitez Mah., Çarşı Mh. ve Cevat Şakir Mh. için de hizmet veriyoruz.

Muğla dışında da hizmet veriyor musunuz?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp