Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Cırgalan Mahallesi

Kayseri Kocasinan Cırgalan Mahallesi’nde Satılık Gayrimenkul

Cırgalan Mahallesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu bölgede satılık daire, ev ya da arsa çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Cırgalan Mahallesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Cırgalan Mahallesi bir bakışta

İl
Kayseri
İlçe
Kocasinan
Mahalle / köy
Cırgalan Mh.
Mahalledeki site ve rezidans
1

Cırgalan Mahallesi’nde site ve rezidanslar arasında Arven Nefes Sitesi yer alıyor. Aynı ilçedeki diğer mahalle ve köyler arasında Ahi Evran Mah., Alsancak Mah., Argıncık Mh., Barbaros Mah., Beyazşehir Mh. ve Camiikebir Mh. bulunuyor.

Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.

BÖLGE REHBERİ

Kocasinan Cırgalan Mh. bölge rehberi

Kocasinan Cırgalan Mh. içinde 1 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Mülkünüzün değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Cırgalan Mh. / Kocasinan / KayseriFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Cırgalan Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%8,7 65 yaş üstü

%22,5 çocuk (0–14) · %68,8 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

9,1 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%98,5

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Cırgalan Mh. içindeki site ve rezidanslar

İlgili aramalar

Kocasinan Cırgalan Mh. — mülkünüzü satmak istiyorsanız

Cırgalan Mh., Kayseri ilinin Kocasinan ilçesine bağlı ve bu sınırlar içinde 1 site ve rezidansta hizmet veriyoruz.

20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz. Kocasinan Cırgalan Mh. sınırları içinde eviniz, daireniz, arsanız, iş yeriniz ya da kat karşılığı arsanız varsa ve satmak istiyorsanız, süreci baştan sona biz üstleniriz: piyasa değerinin tespiti, mülkün satışa hazırlanması, alıcı adaylarının elenmesi, pazarlık, tapu devri ve sözleşme takibi.

Almak tarafındaysanız da doğru yerdesiniz: aradığınız tipte mülkü bulur, pazarlığı ve tapu işlemlerini biz yürütürüz.

Kocasinan Cırgalan Mh. için bize ulaşın

Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Kocasinan Cırgalan Mh. sınırları içinde satmak ya da satın almak istediğiniz her mülk için aynı takibi yaparız.

Cırgalan Mahallesi’nde satılık konut fiyatları ne durumda?

Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Cırgalan Mahallesi’nde satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Cırgalan Mahallesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Sık sorulanlar

Cırgalan Mahallesi’nde satılık daire, ev ve arsa fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı bölgede fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Mülkünüzün güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Cırgalan Mahallesi’nde evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?

Cırgalan Mahallesi’nde 1 site ve rezidans bulunuyor. Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Cırgalan Mahallesi’nde hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Cırgalan Mahallesi’nde 1 site ve rezidans bulunuyor; Arven Nefes Sitesi bunlardan bazıları. Komşu mahallelerden Ahi Evran Mah., Alsancak Mah., Argıncık Mh., Barbaros Mah., Beyazşehir Mh. ve Camiikebir Mh. için de hizmet veriyoruz.

Kayseri genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp