Esenlik Mahallesi
İzmir Karabağlar Esenlik Mahallesi’nde Satılık Gayrimenkul
Esenlik Mahallesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu bölgede satılık daire, ev ya da arsa çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Esenlik Mahallesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Esenlik Mahallesi bir bakışta
- İl
- İzmir
- İlçe
- Karabağlar
- Mahalle / köy
- Esenlik Mah.
- Mahalledeki site ve rezidans
- 1
Esenlik Mahallesi’nde site ve rezidanslar arasında Nasır Sitesi yer alıyor. Aynı ilçedeki diğer mahalle ve köyler arasında Adnan Süvari Mh., Ali Fuat Cebesoy Mah., Bahar Mah., Bahçelievler Mh., Barış Mh. ve Basın Sitesi Mh. bulunuyor.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Karabağlar Esenlik Mah. bölge rehberi
Karabağlar Esenlik Mah. içinde 1 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Mülkünüzün değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Esenlik Mahallesi Konumu
Karabağlar / İzmir
Esenlik Mahallesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- İzmirspor570 m
- Hatay980 m
- Eskiizmir1,1 km
Otobüs
- İzsu80 m
- Defne260 m
- Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi300 m
Eğitim
- Yeşilyurt Anaokulu230 m
- Adnan Mazıcı İlkokulu230 m
- Karabağlar Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi300 m
Sağlık
- Nihal Eczanesi100 m
- Taş Eczanesi110 m
- İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hatay Hizmet Binası690 m
Yeşil alan ve spor
- Ant Parkı70 m
- Adnan Kahveci Parkı250 m
- Gazeteciler Parkı380 m
Alışveriş
- M Migros220 m
- Yeşilyurt Pazarı660 m
- Migros670 m
Esenlik Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Esenlik Mahallesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Esenlik Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%15,0 65 yaş üstü
%14,7 çocuk (0–14) · %70,3 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
10,2 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,2
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Esenlik Mah. içindeki site ve rezidanslar
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
İlgili aramalar
Karabağlar Esenlik Mah. — mülkünüzü satmak istiyorsanız
Esenlik Mah., İzmir ilinin Karabağlar ilçesine bağlı ve bu sınırlar içinde 1 site ve rezidansta hizmet veriyoruz.
20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz. Karabağlar Esenlik Mah. sınırları içinde eviniz, daireniz, arsanız, iş yeriniz ya da kat karşılığı arsanız varsa ve satmak istiyorsanız, süreci baştan sona biz üstleniriz: piyasa değerinin tespiti, mülkün satışa hazırlanması, alıcı adaylarının elenmesi, pazarlık, tapu devri ve sözleşme takibi.
Almak tarafındaysanız da doğru yerdesiniz: aradığınız tipte mülkü bulur, pazarlığı ve tapu işlemlerini biz yürütürüz.
Karabağlar Esenlik Mah. için bize ulaşın
Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Karabağlar Esenlik Mah. sınırları içinde satmak ya da satın almak istediğiniz her mülk için aynı takibi yaparız.
Esenlik Mahallesi’nde satılık konut fiyatları ne durumda?
Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Esenlik Mahallesi’nde satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Esenlik Mahallesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Esenlik Mahallesi’nde satılık daire, ev ve arsa fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı bölgede fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Mülkünüzün güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Esenlik Mahallesi’nde evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?
Esenlik Mahallesi’nde 1 site ve rezidans bulunuyor. Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Esenlik Mahallesi’nde hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Esenlik Mahallesi’nde 1 site ve rezidans bulunuyor; Nasır Sitesi bunlardan bazıları. Komşu mahallelerden Adnan Süvari Mh., Ali Fuat Cebesoy Mah., Bahar Mah., Bahçelievler Mh., Barış Mh. ve Basın Sitesi Mh. için de hizmet veriyoruz.
İzmir genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
