Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Ürgen Paşa Mahallesi

Hatay Antakya Ürgen Paşa Mahallesi’nde Satılık Gayrimenkul

Ürgen Paşa Mahallesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu bölgede satılık daire, ev ya da arsa çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Ürgen Paşa Mahallesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Ürgen Paşa Mahallesi bir bakışta

İl
Hatay
İlçe
Antakya
Mahalle / köy
Ürgen Paşa Mh.
Mahalledeki site ve rezidans
2

Ürgen Paşa Mahallesi’nde site ve rezidanslar arasında Altınevler Sitesi ve Cihan Sitesi yer alıyor. Aynı ilçedeki diğer mahalle ve köyler arasında Akasya Mah., Akçaova Mh., Akevler Mah., Aksaray Mah., Alaattin Mh. ve Alazı Mh. bulunuyor.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Antakya Ürgen Paşa Mh. bölge rehberi

Antakya Ürgen Paşa Mh. içinde 2 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Mülkünüzün değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Ürgen Paşa Mh. / Antakya / HatayFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Ürgen Paşa Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%9,3 65 yaş üstü

%20,1 çocuk (0–14) · %70,6 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

10,5 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%98,8

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Ürgen Paşa Mh. içindeki site ve rezidanslar

İlgili aramalar

Antakya Ürgen Paşa Mh. — satılacak mülkünüz mü var?

Ürgen Paşa Mh., Hatay ilinin Antakya ilçesine bağlı; burada 2 site ve rezidans bulunuyor.

Konutkent Gayrimenkul 20 yıldır Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini yürütüyor. Antakya Ürgen Paşa Mh. sınırları içinde daireniz, villanız, yazlığınız, arsanız ya da dükkânınız varsa ve satmak istiyorsanız, süreci baştan sona biz üstleniriz: doğru fiyatlama, profesyonel sunum ve fotoğraf, alıcı ön elemesi, pazarlık yönetimi, tapu ve sözleşme takibi.

Satın almak isteyenler için de aynı takibi yapıyoruz: bütçenize ve semt tercihinize uygun seçenekleri, tapu ve kredi süreci dahil biz çıkarırız.

Antakya Ürgen Paşa Mh. için bize ulaşın

Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Antakya Ürgen Paşa Mh. sınırları içinde satmak ya da satın almak istediğiniz her mülk için aynı takibi yaparız.

Ürgen Paşa Mahallesi’nde satış fiyatları nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

Hatay Antakya Ürgen Paşa sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Ürgen Paşa Mahallesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Merak edilenler

Ürgen Paşa Mahallesi’nde satılık daire, ev ve arsa fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı bölgede fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Mülkünüzün güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Ürgen Paşa Mahallesi’nde evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?

Ürgen Paşa Mahallesi’nde 2 site ve rezidans bulunuyor. Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Ürgen Paşa Mahallesi’nde hangi site ve rezidanslar var?

Ürgen Paşa Mahallesi’nde 2 site ve rezidans bulunuyor; Altınevler Sitesi ve Cihan Sitesi bunlardan bazıları. Komşu mahallelerden Akasya Mah., Akçaova Mh., Akevler Mah., Aksaray Mah., Alaattin Mh. ve Alazı Mh. için de hizmet veriyoruz.

Hatay dışında da hizmet veriyor musunuz?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp