İncilipınar Mahallesi
Denizli Pamukkale İncilipınar Mahallesi’nde Satılık Gayrimenkul
İncilipınar Mahallesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu bölgede satılık daire, ev ya da arsa çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? İncilipınar Mahallesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
İncilipınar Mahallesi bir bakışta
- İl
- Denizli
- İlçe
- Pamukkale
- Mahalle / köy
- İncilipınar Mh.
- Mahalledeki site ve rezidans
- 9
İncilipınar Mahallesi’nde site ve rezidanslar arasında Ak Emek 2 Sitesi, Aşiyan Sitesi, Aygören Sitesi, Aygören Sitesi 2, Emek Sitesi ve Öksüz Sitesi yer alıyor. Aynı ilçedeki diğer mahalle ve köyler arasında Aktepe Mah., Anafartalar Mah., Asmalıevler Mh., Bağbaşı Mh., Fatih Mah. ve Fesleğen Mh. bulunuyor.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Pamukkale İncilipınar Mh. bölge rehberi
Pamukkale İncilipınar Mh. içinde 9 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Mülkünüzün değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
İncilipınar Mahallesi Konumu
Pamukkale / Denizli
İncilipınar Mahallesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Denizli3,3 km
Otobüs
- Otobüs durağı540 m
- Ulus Minibüs Hattı Durağı630 m
- Zübeyde Hanım Caddesi660 m
Eğitim
- İncilipınar Ortaokulu250 m
- Pamukkale Eğitim Vakfı Okulları520 m
- İstiklal Fitnat - Ahmet Engin İlkokulu730 m
Sağlık
- Çelik Eczanesi100 m
- Yenimahalle Aile Sağlık Merkezi130 m
- Armağan Eczanesi150 m
Yeşil alan ve spor
- İncilipınar Parkı370 m
- Performans Spor Salonu720 m
- B'Fit Denizli740 m
Alışveriş
- Pekdemir Market110 m
- Kukuroğlu Market300 m
- Semt Pazarı320 m
İncilipınar Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
İncilipınar Mahallesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
İncilipınar Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%10,9 65 yaş üstü
%17,1 çocuk (0–14) · %72,0 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
10,3 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,4
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
İncilipınar Mh. içindeki site ve rezidanslar
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
İlgili aramalar
Pamukkale İncilipınar Mh. için alım ve satım işleriniz
İncilipınar Mh., Denizli ilinin Pamukkale ilçesine bağlı. Buradaki 9 site ve rezidansın her birinde alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz.
Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında alım, satım, kiralama süreçlerini yürütüyoruz. Pamukkale İncilipınar Mh. sınırları içinde konutunuz, yazlığınız, ofisiniz, dükkânınız ya da arsanız varsa ve satmak istiyorsanız, süreci baştan sona biz üstleniriz: gerçekçi fiyat, iyi bir sunum, ciddi alıcının ayıklanması, pazarlığın yönetilmesi ve tapuya kadar takip.
Alıcıysanız, aradığınız mülkü bulmaktan tapuyu devralmaya kadar süreci biz takip ederiz.
Pamukkale İncilipınar Mh. için bize ulaşın
Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Pamukkale İncilipınar Mh. sınırları içinde satmak ya da satın almak istediğiniz her mülk için aynı takibi yaparız.
İncilipınar Mahallesi’nde satılık konut fiyatları ne durumda?
Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
İncilipınar Mahallesi’nde satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
İncilipınar Mahallesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
İncilipınar Mahallesi’nde satılık daire, ev ve arsa fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı bölgede fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Mülkünüzün güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Denizli Pamukkale İncilipınar içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. Denizli Pamukkale İncilipınar sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.
İncilipınar Mahallesi’nde hangi site ve rezidanslar var?
İncilipınar Mahallesi’nde 9 site ve rezidans bulunuyor; Ak Emek 2 Sitesi, Aşiyan Sitesi, Aygören Sitesi, Aygören Sitesi 2, Emek Sitesi ve Öksüz Sitesi bunlardan bazıları. Komşu mahallelerden Aktepe Mah., Anafartalar Mah., Asmalıevler Mh., Bağbaşı Mh., Fatih Mah. ve Fesleğen Mh. için de hizmet veriyoruz.
Denizli dışında da hizmet veriyor musunuz?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
