Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Şahin Yapı Kooperatifi Sitesi

Antalya Kumluca Temel Eğitim Şahin Yapı Kooperatifi Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul

Şahin Yapı Kooperatifi Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Şahin Yapı Kooperatifi Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Şahin Yapı Kooperatifi Sitesi bir bakışta

İl
Antalya
İlçe
Kumluca
Mahalle / köy
Temel Eğitim Mh.
Site / rezidans
Şahin Yapı Kooperatifi Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
16

Şahin Yapı Kooperatifi Sitesi, Temel Eğitim Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Mega Yapı Kooperatifi Sitesi, Güven Sitesi, Yayakent Sitesi, Özlem Yapı Kooperatifi Sitesi, Güldiken Sitesi ve Çağlayan Kooperatifi Sitesi var.

Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.

BÖLGE REHBERİ

Şahin Yapı Kooperatifi Sitesi bölge rehberi

Temel Eğitim Mh. içinde bu site dahil 16 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Şahin Yapı Kooperatifi Sitesi / Temel Eğitim Mh. / Kumluca / AntalyaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Benzer siteler

Temel Eğitim’de diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Şahin Yapı Kooperatifi Sitesi’nde bir daire ya da ev ne eder?

Hazır bir fiyat tablosu vermiyoruz. Bir mülkün bugünkü değeri; konumu, kat ve cephesi, yaşı, tapu durumu ve o dönemdeki alıcı ilgisiyle belirlenir — tablo bunların hiçbirini görmez.

Mülkünüzün bugün kaça satılabileceğini merak ediyorsanız, Antalya Kumluca Temel Eğitim Şahin Yapı Kooperatifi Sitesi için fiyat tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Şahin Yapı Kooperatifi Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Merak edilenler

Şahin Yapı Kooperatifi Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Şahin Yapı Kooperatifi Sitesi’nde satmak istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Şahin Yapı Kooperatifi Sitesi’nde mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Temel Eğitim Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?

Temel Eğitim Mahallesi’nde ayrıca Mega Yapı Kooperatifi Sitesi, Güven Sitesi, Yayakent Sitesi, Özlem Yapı Kooperatifi Sitesi, Güldiken Sitesi ve Çağlayan Kooperatifi Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Antalya dışında da hizmet veriyor musunuz?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp

Şahin Yapı Kooperatifi Sitesi — Satılık işlemleriniz için

Şahin Yapı Kooperatifi Sitesi, Temel Eğitim Mh. sınırları içinde; Kumluca ilçesine, oradan da Antalya iline bağlı. Temel Eğitim Mh. içinde 16, Kumluca genelinde 75 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Şahin Yapı Kooperatifi Sitesi içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Şahin Yapı Kooperatifi Sitesi içinde mülkünüzü satmak istiyorsanız

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa değerinin tespiti, mülkün satışa hazırlanması, alıcı adaylarının elenmesi, pazarlık, tapu devri ve sözleşme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Alıcı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Şahin Yapı Kooperatifi Sitesi kiralık sayfası ayrıca duruyor.