Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Temel Eğitim Mahallesi

Antalya Kumluca Temel Eğitim Mahallesi’nde Satılık Gayrimenkul

Temel Eğitim Mahallesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu bölgede satılık daire, ev ya da arsa çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Temel Eğitim Mahallesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Temel Eğitim Mahallesi bir bakışta

İl
Antalya
İlçe
Kumluca
Mahalle / köy
Temel Eğitim Mh.
Mahalledeki site ve rezidans
16

Temel Eğitim Mahallesi’nde site ve rezidanslar arasında Aksoy Sitesi, Çağdaş Sitesi, Çağlayan Kooperatifi Sitesi, Çetinler Sitesi, Duygu Sitesi ve Filiz Sitesi yer alıyor. Aynı ilçedeki diğer mahalle ve köyler arasında Adrasan, Bağlık Mh., Beykonak Mh., Cumhuriyet Mah., Ellinci Yıl Mahallesi Mh. ve Eskicami Mah. bulunuyor.

Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.

BÖLGE REHBERİ

Kumluca Temel Eğitim Mh. bölge rehberi

Kumluca Temel Eğitim Mh. içinde 16 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Mülkünüzün değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Temel Eğitim Mh. / Kumluca / AntalyaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Temel Eğitim Mh. içindeki site ve rezidanslar

İlgili aramalar

Kumluca Temel Eğitim Mh. — mülkünüzü satmak istiyorsanız

Temel Eğitim Mh., Antalya ilinin Kumluca ilçesine bağlı ve bu sınırlar içinde 16 site ve rezidansta hizmet veriyoruz.

20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz. Kumluca Temel Eğitim Mh. sınırları içinde eviniz, daireniz, arsanız, iş yeriniz ya da kat karşılığı arsanız varsa ve satmak istiyorsanız, süreci baştan sona biz üstleniriz: piyasa değerinin tespiti, mülkün satışa hazırlanması, alıcı adaylarının elenmesi, pazarlık, tapu devri ve sözleşme takibi.

Almak tarafındaysanız da doğru yerdesiniz: aradığınız tipte mülkü bulur, pazarlığı ve tapu işlemlerini biz yürütürüz.

Kumluca Temel Eğitim Mh. için bize ulaşın

Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Kumluca Temel Eğitim Mh. sınırları içinde satmak ya da satın almak istediğiniz her mülk için aynı takibi yaparız.

Temel Eğitim Mahallesi’nde satılık konut fiyatları ne durumda?

Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Temel Eğitim Mahallesi’nde satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Temel Eğitim Mahallesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Sık sorulanlar

Temel Eğitim Mahallesi’nde satılık daire, ev ve arsa fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı bölgede fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Mülkünüzün güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Temel Eğitim Mahallesi’nde evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?

Temel Eğitim Mahallesi’nde 16 site ve rezidans bulunuyor. Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Temel Eğitim Mahallesi’nde hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Temel Eğitim Mahallesi’nde 16 site ve rezidans bulunuyor; Aksoy Sitesi, Çağdaş Sitesi, Çağlayan Kooperatifi Sitesi, Çetinler Sitesi, Duygu Sitesi ve Filiz Sitesi bunlardan bazıları. Komşu mahallelerden Adrasan, Bağlık Mh., Beykonak Mh., Cumhuriyet Mah., Ellinci Yıl Mahallesi Mh. ve Eskicami Mah. için de hizmet veriyoruz.

Antalya genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp