Kazım Karabekir Mahallesi
Antalya Kepez Kazım Karabekir Mahallesi’nde Satılık Gayrimenkul
Kazım Karabekir Mahallesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu bölgede satılık daire, ev ya da arsa çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Kazım Karabekir Mahallesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Kazım Karabekir Mahallesi bir bakışta
- İl
- Antalya
- İlçe
- Kepez
- Mahalle / köy
- Kazım Karabekir Mh.
- Mahalledeki site ve rezidans
- 1
Kazım Karabekir Mahallesi’nde site ve rezidanslar arasında 4 Eylül Sitesi yer alıyor. Aynı ilçedeki diğer mahalle ve köyler arasında Ahatlı Mh., Aktoprak Mh., Altıayak Mh., Altınova Orta Mh., Altınova Sinan Mh. ve Atatürk Mh. bulunuyor.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Kepez Kazım Karabekir Mh. bölge rehberi
Kepez Kazım Karabekir Mh. içinde 1 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Mülkünüzün değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kazım Karabekir Mahallesi Konumu
Kepez / Antalya
Kazım Karabekir Mahallesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Otogar1,2 km
- Vakıf Çiftliği1,2 km
- Sakarya1,2 km
Otobüs
- KAZIM KARABEKİR MH-790 m
- KAZIM KARABEKİR MH-3100 m
- KAZIM KARABEKİR MH-6110 m
Eğitim
- Şehit İbrahim Barış Yurtseven İmam Hatip Ortaokulu400 m
- İbrahim Doğaner İlkokulu650 m
- Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakım Evi870 m
Sağlık
- 24 Nolu Barış Aile Sağlığı Merkezi1,1 km
- Esin Eczanesi1,2 km
- Sağlık ocağı1,2 km
Yeşil alan ve spor
- Park880 m
- Şehit Uzman Çavuş Ali Daniyan Parkı1,3 km
- Kepez Spor Tesisleri1,5 km
Alışveriş
- Halk Pazarı580 m
- BİM810 m
- Semt Pazarı1,1 km
Kazım Karabekir Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Kazım Karabekir Mahallesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Kazım Karabekir Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%8,4 65 yaş üstü
%21,2 çocuk (0–14) · %70,4 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
10,5 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,8
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Kazım Karabekir Mh. içindeki site ve rezidanslar
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
İlgili aramalar
Kepez Kazım Karabekir Mh. için alım ve satım işleriniz
Kazım Karabekir Mh., Antalya ilinin Kepez ilçesine bağlı. Buradaki 1 site ve rezidansın her birinde alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz.
Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında alım, satım, kiralama süreçlerini yürütüyoruz. Kepez Kazım Karabekir Mh. sınırları içinde konutunuz, yazlığınız, ofisiniz, dükkânınız ya da arsanız varsa ve satmak istiyorsanız, süreci baştan sona biz üstleniriz: gerçekçi fiyat, iyi bir sunum, ciddi alıcının ayıklanması, pazarlığın yönetilmesi ve tapuya kadar takip.
Alıcıysanız, aradığınız mülkü bulmaktan tapuyu devralmaya kadar süreci biz takip ederiz.
Kepez Kazım Karabekir Mh. için bize ulaşın
Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Kepez Kazım Karabekir Mh. sınırları içinde satmak ya da satın almak istediğiniz her mülk için aynı takibi yaparız.
Kazım Karabekir Mahallesi’nde bir daire, ev ya da arsa ne eder?
Hazır bir fiyat tablosu vermiyoruz. Bir mülkün bugünkü değeri; konumu, kat ve cephesi, yaşı, tapu durumu ve o dönemdeki alıcı ilgisiyle belirlenir — tablo bunların hiçbirini görmez.
Mülkünüzün bugün kaça satılabileceğini merak ediyorsanız, Antalya Kepez Kazım Karabekir için fiyat tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Kazım Karabekir Mahallesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Kazım Karabekir Mahallesi’nde satılık daire, ev ve arsa fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı bölgede fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Mülkünüzün güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Kazım Karabekir Mahallesi’nde evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?
Kazım Karabekir Mahallesi’nde 1 site ve rezidans bulunuyor. Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Kazım Karabekir Mahallesi’nde hangi site ve rezidanslar var?
Kazım Karabekir Mahallesi’nde 1 site ve rezidans bulunuyor; 4 Eylül Sitesi bunlardan bazıları. Komşu mahallelerden Ahatlı Mh., Aktoprak Mh., Altıayak Mh., Altınova Orta Mh., Altınova Sinan Mh. ve Atatürk Mh. için de hizmet veriyoruz.
Antalya dışında da hizmet veriyor musunuz?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
