Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Tavşantepe Mahallesi

Adana Kozan Tavşantepe Mahallesi’nde Satılık Gayrimenkul

Tavşantepe Mahallesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu bölgede satılık daire, ev ya da arsa çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Tavşantepe Mahallesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Tavşantepe Mahallesi bir bakışta

İl
Adana
İlçe
Kozan
Mahalle / köy
Tavşantepe Mh.
Mahalledeki site ve rezidans
4

Tavşantepe Mahallesi’nde site ve rezidanslar arasında 24 Kasım Evleri, TOKİ Konutları, TOKİ Tavşantepe A Blok ve TOKİ Tavşantepe B Blok yer alıyor. Aynı ilçedeki diğer mahalle ve köyler arasında Ağlıboğaz Mh., Arslanpaşa Mh., Çanaklı Mh., Cumhuriyet Mah., Karacaoğlan Mh. ve Şevkiye Mh. bulunuyor.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Kozan Tavşantepe Mh. bölge rehberi

Kozan Tavşantepe Mh. içinde 4 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Mülkünüzün değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Tavşantepe Mh. / Kozan / AdanaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Tavşantepe Mh. içindeki site ve rezidanslar

İlgili aramalar

Kozan Tavşantepe Mh. — mülkünüzü satmak istiyorsanız

Tavşantepe Mh., Adana ilinin Kozan ilçesine bağlı ve bu sınırlar içinde 4 site ve rezidansta hizmet veriyoruz.

20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz. Kozan Tavşantepe Mh. sınırları içinde eviniz, daireniz, arsanız, iş yeriniz ya da kat karşılığı arsanız varsa ve satmak istiyorsanız, süreci baştan sona biz üstleniriz: piyasa değerinin tespiti, mülkün satışa hazırlanması, alıcı adaylarının elenmesi, pazarlık, tapu devri ve sözleşme takibi.

Almak tarafındaysanız da doğru yerdesiniz: aradığınız tipte mülkü bulur, pazarlığı ve tapu işlemlerini biz yürütürüz.

Kozan Tavşantepe Mh. için bize ulaşın

Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Kozan Tavşantepe Mh. sınırları içinde satmak ya da satın almak istediğiniz her mülk için aynı takibi yaparız.

Tavşantepe Mahallesi’nde satılık konut fiyatları ne durumda?

Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Tavşantepe Mahallesi’nde satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Tavşantepe Mahallesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Merak edilenler

Tavşantepe Mahallesi’nde satılık daire, ev ve arsa fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı bölgede fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Mülkünüzün güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Adana Kozan Tavşantepe içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. Adana Kozan Tavşantepe sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.

Tavşantepe Mahallesi’nde hangi site ve rezidanslar var?

Tavşantepe Mahallesi’nde 4 site ve rezidans bulunuyor; 24 Kasım Evleri, TOKİ Konutları, TOKİ Tavşantepe A Blok ve TOKİ Tavşantepe B Blok bunlardan bazıları. Komşu mahallelerden Ağlıboğaz Mh., Arslanpaşa Mh., Çanaklı Mh., Cumhuriyet Mah., Karacaoğlan Mh. ve Şevkiye Mh. için de hizmet veriyoruz.

Adana dışında da hizmet veriyor musunuz?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp