Sinpaş Palas
Sinpaş Palas Kiralık Daireler
Sinpaş Palas’ta şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Sinpaş Palas Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Sinpaş Palas projesinde kiralık daire ve kiraya vermek
Sinpaş Palas projesi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde, Çakmak Mahallesi sınırlarında yer alan bir konut projesidir. Kayıtlarımıza göre projeyi Sinpaş Yapı geliştirmiştir. Projede 169 daire bulunuyor; 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor, alanlar 54–207 m² aralığında.
Sinpaş Palas projesinde kiralık daire arıyorsanız ya da dairenizi kiraya vermek istiyorsanız güncel kira değerlerini ve kiracı talebini sizin için araştırıyoruz. Şu an yayında kiralık ilanımız yok; yeni daire çıktığında ilk size haber verelim.
Proje bilgileri
- 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler (54–207 m²)
- Toplam 169 daire
- Yürüyüş parkuru
- Kapalı otopark
- Çocuk yüzme havuzu
- Çocuk oyun alanları
- Sauna
- Türk hamamı
Konum
- Çakmak Mahallesi, Ümraniye / İstanbul
- Okul, market, sağlık ve ulaşım noktalarının konuma uzaklıkları aşağıdaki çevre bölümünde yer alır
Ev sahipleri için
Sinpaş Palas projesinde dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız güncel kira değerini birlikte belirleyelim, uygun kiracıyı bulalım. Aşağıdaki formu doldurun ya da 0312 240 51 51'i arayın.
Sinpaş Palas Sitesi’nde satılık daireler ›
Sinpaş Palas Sitesi hakkında sık sorulanlar
Sinpaş Palas projesinde kiralık daire fiyatları ne kadar?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok; yeni daire çıktığında ilk size haber verelim. Kira bedeli; kat, eşya durumu ve daire bakımına göre değişir.
Sinpaş Palas nerede?
İstanbul ili Ümraniye ilçesinde, Çakmak Mahallesi sınırlarındadır.
Sinpaş Palas projesinde hangi daire tipleri var?
Kayıtlarımıza göre projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor; alanlar 54–207 m² aralığında.
Sinpaş Palas projesini hangi firma geliştirdi?
Kayıtlarımıza göre Sinpaş Palas projesinin geliştiricisi Sinpaş Yapı.
Sinpaş Palas projesinde dairemi kiraya vermek istiyorum, ne yapmalıyım?
Formu doldurun ya da 0312 240 51 51'i arayın; güncel kira değerini belirleyip uygun kiracıyı bulalım.
Sinpaş Palas Sitesi bir bakışta
- İl
- İstanbul
- İlçe
- Ümraniye
- Mahalle / köy
- Çakmak Mh.
- Site / rezidans
- Sinpaş Palas
- Mahalledeki site ve rezidans
- 32
Sinpaş Palas, Çakmak Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Kule 76, Şekeroğlu Çamlık Evleri Sitesi, Yeditepe Wista Hill Sitesi, Kibar Yaşam Evleri Sitesi, Ada Sitesi ve Ağaoğlu My City A Kapısı var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Sinpaş Palas bölge rehberi
Çakmak Mh. içinde bu site dahil 32 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Sinpaş Palas Sitesi Konumu
Çakmak Mh. / Ümraniye / İstanbul
Sinpaş Palas Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Ihlamurkuyu640 m
- Çakmak980 m
- Altınşehir1,2 km
Otobüs
- Ümraniye İtfaiye170 m
- Sevgi Parkı190 m
- Fatih İlkokulu220 m
Eğitim
- Fatih İlkokulu260 m
- MBA Okulları330 m
- Çakmak Şehit Mahmut Coşkunsu Ortaokulu470 m
Sağlık
- Özlem Eczanesi140 m
- Edibe Eczanesi170 m
- Ümraniye 11 Nolu Aile Sağlığı Merkezi300 m
Yeşil alan ve spor
- Uzun Ayna130 m
- Sevgi Parkı170 m
- Ağaç Parkı420 m
Alışveriş
- A101210 m
- Showmar260 m
- Gamze Outlet360 m
Çakmak Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Sinpaş Palas Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Sinpaş Palas Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Sinpaş Palas Sitesi’nin bulunduğu Çakmak Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%6,7 65 yaş üstü
%18,8 çocuk (0–14) · %74,5 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
10,9 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,8
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Ümraniye’de diğer Sinpaş siteleri
- Sinpaş - Aqua City 2 SitesiParsellerKiralık ›
- Sinpaş - Central Life SitesiNecip FazılKiralık ›
- Sinpaş - Finans Merkezi Koru Aura SitesiFinanskentKiralık ›
- Sinpaş - Finans Şehir PalasFinanskentKiralık ›
- Sinpaş Aqua City - 1 Evleri SitesiParsellerKiralık ›
- Sinpaş Aqua City - 2 KonutlarıParsellerKiralık ›
- Sinpaş AvangardenAşağı DudulluKiralık ›
- Sinpaş Boulevard Finans ŞehirÇakmakKiralık ›
- Sinpaş Finans ŞehirFinanskentKiralık ›
- Sinpaş GökormanAşağı DudulluKiralık ›
- Sinpaş Koru AuraFinanskentKiralık ›
- Sinpaş Park YaşamÇakmakKiralık ›
Çakmak’ta diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Sinpaş Palas’ta kira bedelleri ne durumda?
Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Sinpaş Palas’ta kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Sinpaş Palas — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Bu bölgede hangi daire tipleri var?
Kayıtlı konut projelerimizdeki daire tipleri ve her tipin kaç projede bulunduğu:
- 1+1Proje sayısı: 1
- 2+1Proje sayısı: 1
- 3+1Proje sayısı: 1
| Proje | Daire tipleri | Büyüklük | Teslim | Durum |
|---|---|---|---|---|
| Sinpaş Palas |
| 54 – 207 m² | 2018 | — |
1+1 daire hangi projelerde var?
Kayıtlarımıza göre 1+1 daire bulunan projeler:
2+1 daire hangi projelerde var?
Kayıtlarımıza göre 2+1 daire bulunan projeler:
3+1 daire hangi projelerde var?
Kayıtlarımıza göre 3+1 daire bulunan projeler:
Bilgiler proje kayıtlarımızdan derlenmiştir; güncel fiyat ve satılık ya da kiralık daire durumu için danışmanımıza sorun.
