Güzel Evler Sitesi
Bursa Mudanya Güzelyalı Eğitim Güzel Evler Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Güzel Evler Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Güzel Evler Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Güzel Evler Sitesi bir bakışta
- İl
- Bursa
- İlçe
- Mudanya
- Mahalle / köy
- Güzelyalı Eğitim Mh.
- Site / rezidans
- Güzel Evler Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 98
Güzel Evler Sitesi, Güzelyalı Eğitim Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Güzel Yalıport Sitesi, Şenocak Burgaz Evleri Sahiller Sitesi, Salmiye Residence, Kanberoğlu Sitesi, Baysan Yapı 4 Sitesi ve Yalı Park Evleri var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Güzel Evler Sitesi bölge rehberi
Güzelyalı Eğitim Mh. içinde bu site dahil 98 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Güzel Evler Sitesi Konumu
Güzelyalı Eğitim Mh. / Mudanya / Bursa
Güzel Evler Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Güzel Evler Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
Mudanya’da diğer Güzel siteleri
Güzelyalı Eğitim’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Güzel Evler Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?
Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.
Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Bursa Mudanya Güzelyalı Eğitim Güzel Evler Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Güzel Evler Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Güzel Evler Sitesi’nde sık sorulanlar
Güzel Evler Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Güzel Evler Sitesi’nde dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?
Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Güzelyalı Eğitim Mahallesi’nde ayrıca Güzel Yalıport Sitesi, Şenocak Burgaz Evleri Sahiller Sitesi, Salmiye Residence, Kanberoğlu Sitesi, Baysan Yapı 4 Sitesi ve Yalı Park Evleri bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Bursa’da başka hangi bölgelerde varsınız?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
