Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Beyzade Evleri

Bursa Mudanya Güzelyalı Eğitim Beyzade Evleri’nde Kiralık Gayrimenkul

Beyzade Evleri’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Beyzade Evleri hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Beyzade Evleri bir bakışta

İl
Bursa
İlçe
Mudanya
Mahalle / köy
Güzelyalı Eğitim Mh.
Site / rezidans
Beyzade Evleri
Mahalledeki site ve rezidans
98

Beyzade Evleri, Güzelyalı Eğitim Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Yuvam Kent Sitesi, Burgaz Evleri, Atalar 2 Sitesi, Yalıpark Evleri, Aytepe Sitesi ve Likoğlu Residence var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Beyzade Evleri bölge rehberi

Güzelyalı Eğitim Mh. içinde bu site dahil 98 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Beyzade Evleri / Güzelyalı Eğitim Mh. / Mudanya / BursaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Benzer siteler

Mudanya’da diğer Beyzade siteleri

Güzelyalı Eğitim’de diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Beyzade Evleri’nde kira bedelleri ne durumda?

Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Beyzade Evleri’nde kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Beyzade Evleri — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Merak edilenler

Beyzade Evleri’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Bursa Mudanya Güzelyalı Eğitim Beyzade Evleri içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. Bursa Mudanya Güzelyalı Eğitim Beyzade Evleri sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.

Güzelyalı Eğitim Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?

Güzelyalı Eğitim Mahallesi’nde ayrıca Yuvam Kent Sitesi, Burgaz Evleri, Atalar 2 Sitesi, Yalıpark Evleri, Aytepe Sitesi ve Likoğlu Residence bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Bursa dışında da hizmet veriyor musunuz?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp

Beyzade Evleri — Kiralık işlemleriniz için

Bursa Mudanya Güzelyalı Eğitim Mh. içinde yer alan Beyzade Evleri için alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz. Bu mahallede 98, Mudanya genelinde 934 site ve rezidans var. Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında çalışıyoruz; Beyzade Evleri içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Güzelyalı Eğitim Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 98 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Tümünü gör — 73 site daha

Beyzade Evleri için kiraya verme ve kiralama işleriniz

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: kira bedelinin gerçekçi belirlenmesi, iyi bir sunum, ciddi kiracının ayıklanması, kontrat, depozito ve kira artışı takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralamak isteyenler için de çalışıyoruz; aradığınız daireyi bulur, sözleşmeyi biz yürütürüz. Beyzade Evleri satılık sayfası ayrıca duruyor.