Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Seyrantepe Sitesi

Trabzon Ortahisar Soğuksu Seyrantepe Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul

Seyrantepe Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Seyrantepe Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Seyrantepe Sitesi bir bakışta

İl
Trabzon
İlçe
Ortahisar
Mahalle / köy
Soğuksu Mh.
Site / rezidans
Seyrantepe Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
70

Seyrantepe Sitesi, Soğuksu Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Asya Evleri 2, Altunpark Evleri, Akcity 1 Sitesi, Turkuaz Evleri Sitesi, Çamlıkkent Sitesi ve Koru Sitesi var.

Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.

BÖLGE REHBERİ

Seyrantepe Sitesi bölge rehberi

Soğuksu Mh. içinde bu site dahil 70 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Seyrantepe Sitesi / Soğuksu Mh. / Ortahisar / TrabzonFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Seyrantepe Sitesi’nin bulunduğu Soğuksu Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%11,8 65 yaş üstü

%21,1 çocuk (0–14) · %67,1 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

11,1 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%98,7

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Aynı adlı bir site Yeşiltepe mahallesi kayıtlarında da yer alıyor; site sınırı iki mahalleye yayılıyor olabilir.

Ortahisar’da diğer Seyrantepe siteleri

Soğuksu’da diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Seyrantepe Sitesi’nde satılık konut fiyatları ne durumda?

Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Seyrantepe Sitesi’nde satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Seyrantepe Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Seyrantepe Sitesi’nde sık sorulanlar

Seyrantepe Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Seyrantepe Sitesi’nde satmak istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Seyrantepe Sitesi’nde mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Soğuksu Mahallesi’nde ayrıca Asya Evleri 2, Altunpark Evleri, Akcity 1 Sitesi, Turkuaz Evleri Sitesi, Çamlıkkent Sitesi ve Koru Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Trabzon’da başka hangi bölgelerde varsınız?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp

Seyrantepe Sitesi — Satılık işlemleriniz için

Seyrantepe Sitesi, Soğuksu Mh. sınırları içinde; Ortahisar ilçesine, oradan da Trabzon iline bağlı. Soğuksu Mh. içinde 70, Ortahisar genelinde 827 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Seyrantepe Sitesi içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Seyrantepe Sitesi içinde mülkünüzü satmak istiyorsanız

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa değerinin tespiti, mülkün satışa hazırlanması, alıcı adaylarının elenmesi, pazarlık, tapu devri ve sözleşme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Alıcı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Seyrantepe Sitesi kiralık sayfası ayrıca duruyor.