Mercan Life Villaları
Tekirdağ Süleymanpaşa Bahçelievler Mercan Life Villaları’nda Satılık Gayrimenkul
Mercan Life Villaları’nda şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Mercan Life Villaları hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Mercan Life Villaları bir bakışta
- İl
- Tekirdağ
- İlçe
- Süleymanpaşa
- Mahalle / köy
- Bahçelievler Mh.
- Site / rezidans
- Mercan Life Villaları
- Mahalledeki site ve rezidans
- 45
Mercan Life Villaları, Bahçelievler Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında TOKİ Bahçelievler Mahallesi Evleri, Hane Horizon, Küçükören Sitesi, Menekşe Evleri Sitesi, Çamaltı Sitesi ve Akademi Konakları var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Mercan Life Villaları bölge rehberi
Bahçelievler Mh. içinde bu site dahil 45 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Mercan Life Villaları Konumu
Bahçelievler Mh. / Süleymanpaşa / Tekirdağ
Mercan Life Villaları’nın çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Otobüs
- Namık Kemal Üniversitesi Araştırma Hastanesi3,9 km
- Otobüs durağı3,9 km
- Doktor Sadık Ahmet Öğrenci Yurdu4 km
Eğitim
- Tekirdağ Doğa Koleji2,5 km
- Bahçelievler İlkokulu & Ortaokulu3 km
- TED Koleji3,1 km
Sağlık
- Sağlık Bakanlığı Şehit Aydın Balım Hizmet Binası2,9 km
- Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi3,9 km
- Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi3,9 km
Yeşil alan ve spor
- Park Alanı2,4 km
- TOKİ 108 Ada Çocuk Parkı2,8 km
- Bahçelievler Akçakent Parkı ve Sosyal Tesisleri2,9 km
Alışveriş
- Migros3,1 km
- A1013,2 km
- BİM4,9 km
Bahçelievler Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Mercan Life Villaları’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Mercan Life Villaları hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Mercan Life Villaları’nın bulunduğu Bahçelievler Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%13,0 65 yaş üstü
%17,0 çocuk (0–14) · %70,0 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
12,2 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,1
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Süleymanpaşa’da diğer Mercan siteleri
- Mercan Dede KonaklarıBahçelievlerSatılık ›
- Mercan KonaklarıCumhuriyetSatılık ›
- Mercan Konakları HürriyetHürriyetSatılık ›
- Mercan Konakları SitesiHürriyetSatılık ›
- Mercan Sitesi100. YılSatılık ›
Bahçelievler’de diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Mercan Life Villaları’nda bir daire ya da ev ne eder?
Hazır bir fiyat tablosu vermiyoruz. Bir mülkün bugünkü değeri; konumu, kat ve cephesi, yaşı, tapu durumu ve o dönemdeki alıcı ilgisiyle belirlenir — tablo bunların hiçbirini görmez.
Mülkünüzün bugün kaça satılabileceğini merak ediyorsanız, Tekirdağ Süleymanpaşa Bahçelievler Mercan Life Villaları için fiyat tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Mercan Life Villaları — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Mercan Life Villaları’nda satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Tekirdağ Süleymanpaşa Bahçelievler Mercan Life Villaları içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. Tekirdağ Süleymanpaşa Bahçelievler Mercan Life Villaları sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.
Bahçelievler Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Bahçelievler Mahallesi’nde ayrıca TOKİ Bahçelievler Mahallesi Evleri, Hane Horizon, Küçükören Sitesi, Menekşe Evleri Sitesi, Çamaltı Sitesi ve Akademi Konakları bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Tekirdağ dışında da hizmet veriyor musunuz?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
