Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Uysal Nüans Cadde

Tekirdağ Çorlu Hürriyet Uysal Nüans Cadde’de Satılık Gayrimenkul

Uysal Nüans Cadde’de şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Uysal Nüans Cadde Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Uysal Nüans Cadde Sitesi bir bakışta

İl
Tekirdağ
İlçe
Çorlu
Mahalle / köy
Hürriyet Mh.
Site / rezidans
Uysal Nüans Cadde
Mahalledeki site ve rezidans
112

Uysal Nüans Cadde, Hürriyet Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Akgün Life Sitesi, Perla Casa Sitesi, Madurlar Konakları, Lalezar Konakları 3, Dream Park Evleri ve Güzelyurt Sitesi var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Uysal Nüans Cadde bölge rehberi

Hürriyet Mh. içinde bu site dahil 112 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Uysal Nüans Cadde / Hürriyet Mh. / Çorlu / TekirdağFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Uysal Nüans Cadde Sitesi’nin bulunduğu Hürriyet Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%5,0 65 yaş üstü

%25,5 çocuk (0–14) · %69,5 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

12,5 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,2

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Çorlu’da diğer Uysal siteleri

Hürriyet’te diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Uysal Nüans Cadde’de satılık konut fiyatları ne durumda?

Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Uysal Nüans Cadde’de satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Uysal Nüans Cadde — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Sık sorulanlar

Uysal Nüans Cadde’de satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Uysal Nüans Cadde’de evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?

Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Hürriyet Mahallesi’nde başka hangi siteler var?

Hürriyet Mahallesi’nde ayrıca Akgün Life Sitesi, Perla Casa Sitesi, Madurlar Konakları, Lalezar Konakları 3, Dream Park Evleri ve Güzelyurt Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Tekirdağ genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp

Uysal Nüans Cadde — Satılık işlemleriniz için

Uysal Nüans Cadde, Hürriyet Mh. sınırları içinde; Çorlu ilçesine, oradan da Tekirdağ iline bağlı. Hürriyet Mh. içinde 112, Çorlu genelinde 776 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Uysal Nüans Cadde içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Hürriyet Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 112 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Tümünü gör — 87 site daha

Uysal Nüans Cadde içinde mülkünüzü satmak istiyorsanız

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa değerinin tespiti, mülkün satışa hazırlanması, alıcı adaylarının elenmesi, pazarlık, tapu devri ve sözleşme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Alıcı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Uysal Nüans Cadde kiralık sayfası ayrıca duruyor.