Oto Galericiler Sitesi
Şanlıurfa Hilvan Karacurun Oto Galericiler Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Oto Galericiler Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Oto Galericiler Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Oto Galericiler Sitesi bir bakışta
- İl
- Şanlıurfa
- İlçe
- Hilvan
- Mahalle / köy
- Karacurun Mah.
- Site / rezidans
- Oto Galericiler Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 1
Oto Galericiler Sitesi, Karacurun Mahallesi’nde yer alıyor.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Oto Galericiler Sitesi bölge rehberi
Karacurun Mah. içinde bu site dahil 1 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Oto Galericiler Sitesi Konumu
Karacurun Mah. / Hilvan / Şanlıurfa
Oto Galericiler Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Eğitim
- Hilvan Anadolu İmam Hatip Lisesi1,3 km
- Mustafa Kemal İlkokulu1,4 km
- 75. Yıl İlkokulu2,2 km
Sağlık
- Halk Eczanesi960 m
- Sürekler Eczanesi1,1 km
- Kayapınar Aile Saglıgı Merkezi1,2 km
Alışveriş
- A1011,7 km
- BİM1,7 km
Karacurun Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Oto Galericiler Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Oto Galericiler Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Oto Galericiler Sitesi’nin bulunduğu Karacurun Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%4,8 65 yaş üstü
%31,5 çocuk (0–14) · %63,7 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
8,9 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%95,8
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Oto Galericiler Sitesi’nde satılık konut fiyatları ne durumda?
Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Oto Galericiler Sitesi’nde satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Oto Galericiler Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Oto Galericiler Sitesi’nde sık sorulanlar
Oto Galericiler Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Oto Galericiler Sitesi’nde satmak istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Oto Galericiler Sitesi’nde mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Şanlıurfa’da başka hangi bölgelerde varsınız?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
