Damla Sitesi
Şanlıurfa Haliliye Karsıyaka Damla Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Damla Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Damla Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Damla Sitesi bir bakışta
- İl
- Şanlıurfa
- İlçe
- Haliliye
- Mahalle / köy
- Karsıyaka Mh.
- Site / rezidans
- Damla Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 79
Damla Sitesi, Karsıyaka Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Mesa City Sitesi, Karşıyaka Avangarde Sitesi, Güneş Sitesi, Tema Yeşil Vadi Sitesi, Yavuzkent Yağmur Sitesi ve Beyaz Sitesi var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Damla Sitesi bölge rehberi
Karsıyaka Mh. içinde bu site dahil 79 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Damla Sitesi Konumu
Karsıyaka Mh. / Haliliye / Şanlıurfa
Damla Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Otobüs
- Otobüs durağı3,2 km
- 61 to city center3,4 km
- Havaalanı Transfer (Havaş)3,4 km
Eğitim
- Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi Kapalı Spor Salonu270 m
- Şanlıurfa Sosyal Bilimler Lisesi370 m
- Şanlıurfa Anadolu Lisesi (ŞAL)430 m
Sağlık
- Şanlıurfa Şehir Hastanesi İnşaatı340 m
- Karşıyaka Eczanesi840 m
- Gülseren Eczanesi840 m
Yeşil alan ve spor
- GAP Sukay Parkı940 m
- Şehit Mustafa Direkli Parkı1,6 km
- Selçuk Polat Parkı1,7 km
Alışveriş
- A101880 m
- Bim1,7 km
- Sanmar Alısveris Merkezi1,9 km
Karsıyaka Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Damla Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Damla Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Damla Sitesi’nin bulunduğu Karsıyaka Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%3,8 65 yaş üstü
%33,9 çocuk (0–14) · %62,3 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
9,5 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%96,6
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Karsıyaka’da diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Damla Sitesi’nde bir daire ya da ev ne eder?
Hazır bir fiyat tablosu vermiyoruz. Bir mülkün bugünkü değeri; konumu, kat ve cephesi, yaşı, tapu durumu ve o dönemdeki alıcı ilgisiyle belirlenir — tablo bunların hiçbirini görmez.
Mülkünüzün bugün kaça satılabileceğini merak ediyorsanız, Şanlıurfa Haliliye Karsıyaka Damla Sitesi için fiyat tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Damla Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Damla Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Şanlıurfa Haliliye Karsıyaka Damla Sitesi içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. Şanlıurfa Haliliye Karsıyaka Damla Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.
Karsıyaka Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Karsıyaka Mahallesi’nde ayrıca Mesa City Sitesi, Karşıyaka Avangarde Sitesi, Güneş Sitesi, Tema Yeşil Vadi Sitesi, Yavuzkent Yağmur Sitesi ve Beyaz Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Şanlıurfa dışında da hizmet veriyor musunuz?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
