Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Cihangir Sitesi 1

Sakarya Arifiye Arifbey Cihangir Sitesi 1’de Satılık Gayrimenkul

Cihangir Sitesi 1’de şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Cihangir Sitesi 1 Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Cihangir Sitesi 1 Sitesi bir bakışta

İl
Sakarya
İlçe
Arifiye
Mahalle / köy
Arifbey Mah.
Site / rezidans
Cihangir Sitesi 1
Mahalledeki site ve rezidans
40

Cihangir Sitesi 1, Arifbey Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Gökkuşağı Evleri, Sevilen Evler, Kubilay Evleri, Çetinbaş Konakları, Cihangir Sitesi 3 ve Öz Helvacı Sitesi var.

Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.

BÖLGE REHBERİ

Cihangir Sitesi 1 bölge rehberi

Arifbey Mah. içinde bu site dahil 40 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Cihangir Sitesi 1 / Arifbey Mah. / Arifiye / SakaryaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Cihangir Sitesi 1 Sitesi’nin bulunduğu Arifbey Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%7,7 65 yaş üstü

%19,9 çocuk (0–14) · %72,4 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

10,7 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,1

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Arifiye’de diğer Cihangir siteleri

Arifbey’de diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Cihangir Sitesi 1’de satış fiyatları nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

Sakarya Arifiye Arifbey Cihangir Sitesi 1 sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Cihangir Sitesi 1 — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Cihangir Sitesi 1’de sık sorulanlar

Cihangir Sitesi 1’de satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Cihangir Sitesi 1’de satmak istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Cihangir Sitesi 1’de mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Arifbey Mahallesi’nde ayrıca Gökkuşağı Evleri, Sevilen Evler, Kubilay Evleri, Çetinbaş Konakları, Cihangir Sitesi 3 ve Öz Helvacı Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Sakarya’da başka hangi bölgelerde varsınız?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp

Cihangir Sitesi 1 — Satılık işlemleriniz için

Cihangir Sitesi 1, Sakarya ilinin Arifiye ilçesine bağlı Arifbey Mah. sınırları içinde yer alıyor. Bu mahallede 40, Arifiye genelinde 96 site ve rezidans bulunuyor. Konutkent Gayrimenkul 20 yıldır Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini yürütüyor; Cihangir Sitesi 1 içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Cihangir Sitesi 1 içinde satılacak mülkünüz mü var?

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: doğru fiyatlama, profesyonel sunum ve fotoğraf, alıcı ön elemesi, pazarlık yönetimi, tapu ve sözleşme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede satılık arıyorsanız da doğru yerdesiniz: uygun daire çıktığında ilk size haber veririz. Cihangir Sitesi 1 kiralık sayfası ayrıca duruyor.