Özgün Sitesi
Osmaniye Düziçi İrfanlı Özgün Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Özgün Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Özgün Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Özgün Sitesi bir bakışta
- İl
- Osmaniye
- İlçe
- Düziçi
- Mahalle / köy
- İrfanlı Mh.
- Site / rezidans
- Özgün Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 10
Özgün Sitesi, İrfanlı Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Güven Park Sitesi, Bahçeşehir Konutları, TOKİ Düziçi Konutları, Elit Kent Sitesi, Öztürkler Sitesi ve Aydın Apartmanı Sitesi var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Özgün Sitesi bölge rehberi
İrfanlı Mh. içinde bu site dahil 10 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Özgün Sitesi Konumu
İrfanlı Mh. / Düziçi / Osmaniye
Özgün Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Özgün Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
İrfanlı’da diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Özgün Sitesi’nde satılık konut fiyatları ne durumda?
Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Özgün Sitesi’nde satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Özgün Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Özgün Sitesi’nde sık sorulanlar
Özgün Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Osmaniye Düziçi İrfanlı Özgün Sitesi içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. Osmaniye Düziçi İrfanlı Özgün Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
İrfanlı Mahallesi’nde ayrıca Güven Park Sitesi, Bahçeşehir Konutları, TOKİ Düziçi Konutları, Elit Kent Sitesi, Öztürkler Sitesi ve Aydın Apartmanı Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Osmaniye’de başka hangi bölgelerde varsınız?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
