Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Çağan Sitesi

Ordu Altınordu Karşıyaka Çağan Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul

Çağan Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Çağan Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Çağan Sitesi bir bakışta

İl
Ordu
İlçe
Altınordu
Mahalle / köy
Karşıyaka Mh.
Site / rezidans
Çağan Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
67

Çağan Sitesi, Karşıyaka Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Güzelordu Karşıyaka Evleri, Prestij Karşıyaka Sitesi, Kumsal Kent Sitesi, Doruk Kent 2 Sitesi, Mira Park Evleri ve Kuğu Kent Şirinevler Sitesi var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Çağan Sitesi bölge rehberi

Karşıyaka Mh. içinde bu site dahil 67 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Çağan Sitesi / Karşıyaka Mh. / Altınordu / OrduFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Çağan Sitesi’nin bulunduğu Karşıyaka Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%8,7 65 yaş üstü

%21,1 çocuk (0–14) · %70,2 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

10,8 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%98,5

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Karşıyaka’da diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Çağan Sitesi’nde bir daire ya da ev ne eder?

Hazır bir fiyat tablosu vermiyoruz. Bir mülkün bugünkü değeri; konumu, kat ve cephesi, yaşı, tapu durumu ve o dönemdeki alıcı ilgisiyle belirlenir — tablo bunların hiçbirini görmez.

Mülkünüzün bugün kaça satılabileceğini merak ediyorsanız, Ordu Altınordu Karşıyaka Çağan Sitesi için fiyat tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Çağan Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Sık sorulanlar

Çağan Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Çağan Sitesi’nde evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?

Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Karşıyaka Mahallesi’nde başka hangi siteler var?

Karşıyaka Mahallesi’nde ayrıca Güzelordu Karşıyaka Evleri, Prestij Karşıyaka Sitesi, Kumsal Kent Sitesi, Doruk Kent 2 Sitesi, Mira Park Evleri ve Kuğu Kent Şirinevler Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Ordu genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp

Çağan Sitesi — Satılık işlemleriniz için

Çağan Sitesi, Karşıyaka Mh. sınırları içinde; Altınordu ilçesine, oradan da Ordu iline bağlı. Karşıyaka Mh. içinde 67, Altınordu genelinde 491 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Çağan Sitesi içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Çağan Sitesi içinde mülkünüzü satmak istiyorsanız

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa değerinin tespiti, mülkün satışa hazırlanması, alıcı adaylarının elenmesi, pazarlık, tapu devri ve sözleşme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Alıcı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Çağan Sitesi kiralık sayfası ayrıca duruyor.