Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Durmuş Ali Yayla Sitesi

Muğla Bodrum Konacık Durmuş Ali Yayla Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul

Durmuş Ali Yayla Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Durmuş Ali Yayla Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Durmuş Ali Yayla Sitesi bir bakışta

İl
Muğla
İlçe
Bodrum
Mahalle / köy
Konacık Mh.
Site / rezidans
Durmuş Ali Yayla Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
65

Durmuş Ali Yayla Sitesi, Konacık Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Acropol Saklı Vadi, Murat Mısdık Evleri, Halil Özelbey Evleri, White Town, Koru Evleri Sitesi ve Ateş Evleri var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Durmuş Ali Yayla Sitesi bölge rehberi

Konacık Mh. içinde bu site dahil 65 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Durmuş Ali Yayla Sitesi / Konacık Mh. / Bodrum / MuğlaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Benzer siteler

Konacık’ta diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Durmuş Ali Yayla Sitesi’nde satılık konut fiyatları ne durumda?

Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Durmuş Ali Yayla Sitesi’nde satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Durmuş Ali Yayla Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Sık sorulanlar

Durmuş Ali Yayla Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Durmuş Ali Yayla Sitesi’nde evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?

Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Konacık Mahallesi’nde başka hangi siteler var?

Konacık Mahallesi’nde ayrıca Acropol Saklı Vadi, Murat Mısdık Evleri, Halil Özelbey Evleri, White Town, Koru Evleri Sitesi ve Ateş Evleri bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Muğla genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp

Durmuş Ali Yayla Sitesi — Satılık işlemleriniz için

Durmuş Ali Yayla Sitesi, Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı Konacık Mh. sınırları içinde yer alıyor. Bu mahallede 65, Bodrum genelinde 1.911 site ve rezidans bulunuyor. Konutkent Gayrimenkul 20 yıldır Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini yürütüyor; Durmuş Ali Yayla Sitesi içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Durmuş Ali Yayla Sitesi içinde satılacak mülkünüz mü var?

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: doğru fiyatlama, profesyonel sunum ve fotoğraf, alıcı ön elemesi, pazarlık yönetimi, tapu ve sözleşme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede satılık arıyorsanız da doğru yerdesiniz: uygun daire çıktığında ilk size haber veririz. Durmuş Ali Yayla Sitesi kiralık sayfası ayrıca duruyor.