Asteria Villas
Muğla Bodrum Gündoğan Asteria Villas’ta Satılık Gayrimenkul
Asteria Villas’ta şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Asteria Villas Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Asteria Villas Sitesi bir bakışta
- İl
- Muğla
- İlçe
- Bodrum
- Mahalle / köy
- Gündoğan Mh.
- Site / rezidans
- Asteria Villas
- Mahalledeki site ve rezidans
- 110
Asteria Villas, Gündoğan Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Yeşilköylüler Sitesi, Çilek Sitesi, Nirvana Ozanlar 2 Sitesi, On The Rock, Yalıkent Sitesi ve Kızılburun Konakları var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Asteria Villas bölge rehberi
Gündoğan Mh. içinde bu site dahil 110 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Asteria Villas Sitesi Konumu
Gündoğan Mh. / Bodrum / Muğla
Asteria Villas Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Asteria Villas Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
Gündoğan’da diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Asteria Villas’ta satış fiyatları nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
Muğla Bodrum Gündoğan Asteria Villas sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Asteria Villas — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Asteria Villas’ta satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Asteria Villas’ta evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?
Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Gündoğan Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Gündoğan Mahallesi’nde ayrıca Yeşilköylüler Sitesi, Çilek Sitesi, Nirvana Ozanlar 2 Sitesi, On The Rock, Yalıkent Sitesi ve Kızılburun Konakları bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Muğla genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
