Yaşam Evleri
Muğla Bodrum Bitez Yaşam Evleri’nde Satılık Gayrimenkul
Yaşam Evleri’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Yaşam Evleri hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Yaşam Evleri bir bakışta
- İl
- Muğla
- İlçe
- Bodrum
- Mahalle / köy
- Bitez Mah.
- Site / rezidans
- Yaşam Evleri
- Mahalledeki site ve rezidans
- 92
Yaşam Evleri, Bitez Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Bitez Villaları, Çağdaş Vadi Evleri, Flora Evleri, Efekent Sitesi, Şapel Evleri ve Residence Bitez Panorama var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Yaşam Evleri bölge rehberi
Bitez Mah. içinde bu site dahil 92 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Yaşam Evleri Konumu
Bitez Mah. / Bodrum / Muğla
Yaşam Evleri’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yaşam Evleri hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
Aynı adlı bir site Umurca mahallesi kayıtlarında da yer alıyor; site sınırı iki mahalleye yayılıyor olabilir.
Bodrum’da diğer Yaşam siteleri
Bitez’de diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Yaşam Evleri’nde bir daire ya da ev ne eder?
Hazır bir fiyat tablosu vermiyoruz. Bir mülkün bugünkü değeri; konumu, kat ve cephesi, yaşı, tapu durumu ve o dönemdeki alıcı ilgisiyle belirlenir — tablo bunların hiçbirini görmez.
Mülkünüzün bugün kaça satılabileceğini merak ediyorsanız, Muğla Bodrum Bitez Yaşam Evleri için fiyat tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Yaşam Evleri — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Yaşam Evleri’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Yaşam Evleri’nde evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?
Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Bitez Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Bitez Mahallesi’nde ayrıca Bitez Villaları, Çağdaş Vadi Evleri, Flora Evleri, Efekent Sitesi, Şapel Evleri ve Residence Bitez Panorama bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Muğla genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
