Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Kip Towers

Mardin Artuklu Nur Kip Towers’da Satılık Gayrimenkul

Kip Towers’da şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Kip Towers hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Kip Towers bir bakışta

İl
Mardin
İlçe
Artuklu
Mahalle / köy
Nur Mah.
Site / rezidans
Kip Towers
Mahalledeki site ve rezidans
44

Kip Towers, Nur Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında ElifAna 4 Mehmet Oğulları Sitesi, Mezopotamya Evleri 1132, Doğan Vadi Evleri, Yücesoy Evleri, Hedekoğlu Sitesi ve Metropol Siteleri var.

Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.

BÖLGE REHBERİ

Kip Towers bölge rehberi

Nur Mah. içinde bu site dahil 44 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Kip Towers / Nur Mah. / Artuklu / MardinFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Benzer siteler

Artuklu’da diğer Kip siteleri

Nur’da diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Kip Towers’da satış fiyatları nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

Mardin Artuklu Nur Kip Towers sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Kip Towers — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Sık sorulanlar

Kip Towers’da satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Kip Towers’da satmak istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Kip Towers’da mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Nur Mahallesi’nde başka hangi siteler var?

Nur Mahallesi’nde ayrıca ElifAna 4 Mehmet Oğulları Sitesi, Mezopotamya Evleri 1132, Doğan Vadi Evleri, Yücesoy Evleri, Hedekoğlu Sitesi ve Metropol Siteleri bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Mardin genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp

Kip Towers — Satılık işlemleriniz için

Kip Towers, Mardin ilinin Artuklu ilçesine bağlı Nur Mah. sınırları içinde yer alıyor. Bu mahallede 44, Artuklu genelinde 143 site ve rezidans bulunuyor. Konutkent Gayrimenkul 20 yıldır Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini yürütüyor; Kip Towers içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Kip Towers içinde satılacak mülkünüz mü var?

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: doğru fiyatlama, profesyonel sunum ve fotoğraf, alıcı ön elemesi, pazarlık yönetimi, tapu ve sözleşme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede satılık arıyorsanız da doğru yerdesiniz: uygun daire çıktığında ilk size haber veririz. Kip Towers kiralık sayfası ayrıca duruyor.