Tarabya Konutları
Malatya Yeşilyurt Tecde Tarabya Konutları’nda Satılık Gayrimenkul
Tarabya Konutları’nda şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Tarabya Konutları hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Tarabya Konutları bir bakışta
- İl
- Malatya
- İlçe
- Yeşilyurt
- Mahalle / köy
- Tecde Mah.
- Site / rezidans
- Tarabya Konutları
- Mahalledeki site ve rezidans
- 118
Tarabya Konutları, Tecde Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Ak Mahal Yüzakı Konutları Sitesi, Neva Residense Sitesi, Kamelya Park Evleri, İskenderiye Evleri 2. Etap Sitesi, Beykent Platinum ve Gülpark Evleri var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Tarabya Konutları bölge rehberi
Tecde Mah. içinde bu site dahil 118 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Tarabya Konutları Konumu
Tecde Mah. / Yeşilyurt / Malatya
Tarabya Konutları’nın çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Malatya4,1 km
Otobüs
- Güngör Cd. 6560 m
- Güngör Cd. 5700 m
- Rabia Hatun A.İ.H.L810 m
Eğitim
- Rabia Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi910 m
- Mustafa Avni Cüre İlkokulu1 km
- Vali Galip Demirel İlkokulu1,6 km
Sağlık
- Umut Eczanesi360 m
- Doga Eczanesi360 m
- Saglık Ocagı360 m
Yeşil alan ve spor
- 100.Yıl Kent Parkı1,3 km
- Altın Park1,4 km
- Yakut Parkı1,4 km
Alışveriş
- BİM1000 m
- Özkaraca Alışveriş Merkezi1,9 km
- A1012,1 km
Tecde Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Tarabya Konutları’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Tarabya Konutları hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Tarabya Konutları’nın bulunduğu Tecde Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%7,0 65 yaş üstü
%24,8 çocuk (0–14) · %68,3 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
11,9 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,4
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Tecde’de diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Tarabya Konutları’nda satılık konut fiyatları ne durumda?
Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Tarabya Konutları’nda satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Tarabya Konutları — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Tarabya Konutları’nda sık sorulanlar
Tarabya Konutları’nda satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Tarabya Konutları’nda evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?
Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Tecde Mahallesi’nde ayrıca Ak Mahal Yüzakı Konutları Sitesi, Neva Residense Sitesi, Kamelya Park Evleri, İskenderiye Evleri 2. Etap Sitesi, Beykent Platinum ve Gülpark Evleri bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Malatya’da başka hangi bölgelerde varsınız?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
