İlkyaz Evleri
Kocaeli Kartepe Derbent İlkyaz Evleri’nde Satılık Gayrimenkul
İlkyaz Evleri’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? İlkyaz Evleri hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
İlkyaz Evleri bir bakışta
- İl
- Kocaeli
- İlçe
- Kartepe
- Mahalle / köy
- Derbent Mh.
- Site / rezidans
- İlkyaz Evleri
- Mahalledeki site ve rezidans
- 24
İlkyaz Evleri, Derbent Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Köykent Sitesi, Yeşilkamelya Sitesi, Kamelya Sitesi, Koru Sitesi, Park Sitesi ve Atan Kardeşler Sitesi var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
İlkyaz Evleri bölge rehberi
Derbent Mh. içinde bu site dahil 24 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
İlkyaz Evleri Konumu
Derbent Mh. / Kartepe / Kocaeli
İlkyaz Evleri’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Yeşil alan ve spor
- Kartepe Kayak Merkezi1,5 km
Derbent Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. İlkyaz Evleri’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
İlkyaz Evleri hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
İlkyaz Evleri’nin bulunduğu Derbent Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%12,0 65 yaş üstü
%17,7 çocuk (0–14) · %70,3 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
9,8 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,4
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Derbent’te diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
İlkyaz Evleri’nde satılık konut fiyatları ne durumda?
Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
İlkyaz Evleri’nde satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
İlkyaz Evleri — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
İlkyaz Evleri’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
İlkyaz Evleri’nde evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?
Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Derbent Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Derbent Mahallesi’nde ayrıca Köykent Sitesi, Yeşilkamelya Sitesi, Kamelya Sitesi, Koru Sitesi, Park Sitesi ve Atan Kardeşler Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Kocaeli genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
