Öğretmenler Sitesi
Kocaeli İzmit Yeni Öğretmenler Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Öğretmenler Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Öğretmenler Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Öğretmenler Sitesi bir bakışta
- İl
- Kocaeli
- İlçe
- İzmit
- Mahalle / köy
- Yeni Mah.
- Site / rezidans
- Öğretmenler Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 27
Öğretmenler Sitesi, Yeni Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Vadi Marmara Evleri, Zincirlikuyu Panorama Sitesi, Eslem Evleri Sitesi, Arzum Sitesi, Onur Sitesi ve İnci Sitesi var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Öğretmenler Sitesi bölge rehberi
Yeni Mah. içinde bu site dahil 27 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Öğretmenler Sitesi Konumu
Yeni Mah. / İzmit / Kocaeli
Öğretmenler Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Plajyolu930 m
- Kuruçeşme1 km
- Eğitim Kampüsü1,1 km
Otobüs
- Yeni Mahalle Üçyol780 m
- İnkılap Caddesi 6780 m
- İnkılap Caddesi790 m
Eğitim
- Yenimahalle İlköğretim Okulu180 m
- ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel K.Y.Ö.D Okulları710 m
- Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi830 m
Sağlık
- Yenimahalle Aile Sağlığı Merkezi720 m
- Ulusoy Eczanesi770 m
- Su Eczanesi770 m
Yeşil alan ve spor
- Muhtarlık Parkı800 m
- Green Park1 km
- Şehit Arif Meydan Parkı1,1 km
Alışveriş
- Kuruçeşme Kapalı Pazar Alanı870 m
- A1011,1 km
- BİM1,3 km
Yeni Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Öğretmenler Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Öğretmenler Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Öğretmenler Sitesi’nin bulunduğu Yeni Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%11,3 65 yaş üstü
%19,5 çocuk (0–14) · %69,2 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
10,0 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,5
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Aynı adlı bir site Şirintepe mahallesi kayıtlarında da yer alıyor; site sınırı iki mahalleye yayılıyor olabilir.
İzmit’te diğer Öğretmenler siteleri
Yeni’de diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Öğretmenler Sitesi’nde satılık konut fiyatları ne durumda?
Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Öğretmenler Sitesi’nde satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Öğretmenler Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Öğretmenler Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Öğretmenler Sitesi’nde satmak istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Öğretmenler Sitesi’nde mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Yeni Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Yeni Mahallesi’nde ayrıca Vadi Marmara Evleri, Zincirlikuyu Panorama Sitesi, Eslem Evleri Sitesi, Arzum Sitesi, Onur Sitesi ve İnci Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Kocaeli genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
