Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Belediye İşçi Sitesi

Kocaeli İzmit Şirintepe Belediye İşçi Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul

Belediye İşçi Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Belediye İşçi Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Belediye İşçi Sitesi bir bakışta

İl
Kocaeli
İlçe
İzmit
Mahalle / köy
Şirintepe Mh.
Site / rezidans
Belediye İşçi Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
52

Belediye İşçi Sitesi, Şirintepe Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında İnci Evleri, Vere House 2 Sitesi, Doğa Sitesi, Şahin Siteleri, Çınar Vadisi Konutları ve Vera House 1 Sitesi var.

Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.

BÖLGE REHBERİ

Belediye İşçi Sitesi bölge rehberi

Şirintepe Mh. içinde bu site dahil 52 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Belediye İşçi Sitesi / Şirintepe Mh. / İzmit / KocaeliFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Belediye İşçi Sitesi’nin bulunduğu Şirintepe Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%12,2 65 yaş üstü

%17,9 çocuk (0–14) · %69,9 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

10,5 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,0

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

İzmit’te diğer Belediye siteleri

Şirintepe’de diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Belediye İşçi Sitesi’nde satış fiyatları nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

Kocaeli İzmit Şirintepe Belediye İşçi Sitesi sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Belediye İşçi Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Sık sorulanlar

Belediye İşçi Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Belediye İşçi Sitesi’nde satmak istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Belediye İşçi Sitesi’nde mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Şirintepe Mahallesi’nde başka hangi siteler var?

Şirintepe Mahallesi’nde ayrıca İnci Evleri, Vere House 2 Sitesi, Doğa Sitesi, Şahin Siteleri, Çınar Vadisi Konutları ve Vera House 1 Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Kocaeli genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp

Belediye İşçi Sitesi — Satılık işlemleriniz için

Belediye İşçi Sitesi, Şirintepe Mh. sınırları içinde; İzmit ilçesine, oradan da Kocaeli iline bağlı. Şirintepe Mh. içinde 52, İzmit genelinde 822 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Belediye İşçi Sitesi içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Belediye İşçi Sitesi içinde mülkünüzü satmak istiyorsanız

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa değerinin tespiti, mülkün satışa hazırlanması, alıcı adaylarının elenmesi, pazarlık, tapu devri ve sözleşme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Alıcı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Belediye İşçi Sitesi kiralık sayfası ayrıca duruyor.