Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Doğa Park Evleri Sitesi

Kocaeli İzmit Çayırköy Doğa Park Evleri Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul

Doğa Park Evleri Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Doğa Park Evleri Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Doğa Park Evleri Sitesi bir bakışta

İl
Kocaeli
İlçe
İzmit
Mahalle / köy
Çayırköy Mh.
Site / rezidans
Doğa Park Evleri Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
21

Doğa Park Evleri Sitesi, Çayırköy Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Gölpark Star Life, Cef City Gölpark, Çayırpark Tower Sitesi, Nzm Çayırköy Manzara, Küçükyalı Evleri ve Güney Park Çayırköy var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Doğa Park Evleri Sitesi bölge rehberi

Çayırköy Mh. içinde bu site dahil 21 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Doğa Park Evleri Sitesi / Çayırköy Mh. / İzmit / KocaeliFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Doğa Park Evleri Sitesi’nin bulunduğu Çayırköy Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%7,1 65 yaş üstü

%20,0 çocuk (0–14) · %73,0 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

11,5 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,0

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Aynı adlı bir site Alikahya Atatürk mahallesi kayıtlarında da yer alıyor; site sınırı iki mahalleye yayılıyor olabilir.

İzmit’te diğer Doğa siteleri

Çayırköy’de diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Doğa Park Evleri Sitesi’nde bir daire ya da ev ne eder?

Hazır bir fiyat tablosu vermiyoruz. Bir mülkün bugünkü değeri; konumu, kat ve cephesi, yaşı, tapu durumu ve o dönemdeki alıcı ilgisiyle belirlenir — tablo bunların hiçbirini görmez.

Mülkünüzün bugün kaça satılabileceğini merak ediyorsanız, Kocaeli İzmit Çayırköy Doğa Park Evleri Sitesi için fiyat tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Doğa Park Evleri Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Merak edilenler

Doğa Park Evleri Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Doğa Park Evleri Sitesi’nde evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?

Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Çayırköy Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?

Çayırköy Mahallesi’nde ayrıca Gölpark Star Life, Cef City Gölpark, Çayırpark Tower Sitesi, Nzm Çayırköy Manzara, Küçükyalı Evleri ve Güney Park Çayırköy bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Kocaeli dışında da hizmet veriyor musunuz?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp

Doğa Park Evleri Sitesi — Satılık işlemleriniz için

Kocaeli İzmit Çayırköy Mh. içinde yer alan Doğa Park Evleri Sitesi için alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz. Bu mahallede 21, İzmit genelinde 822 site ve rezidans var. Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında çalışıyoruz; Doğa Park Evleri Sitesi içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Doğa Park Evleri Sitesi için alım ve satım işleriniz

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: gerçekçi fiyat, iyi bir sunum, ciddi alıcının ayıklanması, pazarlığın yönetilmesi ve tapuya kadar takip. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede satın almak isteyenler için de çalışıyoruz; aradığınız daireyi bulur, tapu ve kredi sürecini biz yürütürüz. Doğa Park Evleri Sitesi kiralık sayfası ayrıca duruyor.