Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Aygün Evleri

Kocaeli Başiskele Yaylacık Aygün Evleri’nde Satılık Gayrimenkul

Aygün Evleri’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Aygün Evleri hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Aygün Evleri bir bakışta

İl
Kocaeli
İlçe
Başiskele
Mahalle / köy
Yaylacık Mh.
Site / rezidans
Aygün Evleri
Mahalledeki site ve rezidans
8

Aygün Evleri, Yaylacık Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Adora Evleri Sitesi, Özkar Sitesi, Platform City Evleri Sitesi, Twinkle Life Sitesi, Ali Rıza Özkar Sitesi ve Jüpiter Sitesi var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Aygün Evleri bölge rehberi

Yaylacık Mh. içinde bu site dahil 8 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Aygün Evleri / Yaylacık Mh. / Başiskele / KocaeliFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Aygün Evleri’nin bulunduğu Yaylacık Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%6,3 65 yaş üstü

%24,3 çocuk (0–14) · %69,5 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

11,0 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%98,8

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Yaylacık’ta diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Aygün Evleri’nde satış fiyatları nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

Kocaeli Başiskele Yaylacık Aygün Evleri sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Aygün Evleri — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Aygün Evleri’nde sık sorulanlar

Aygün Evleri’nde satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Kocaeli Başiskele Yaylacık Aygün Evleri içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. Kocaeli Başiskele Yaylacık Aygün Evleri sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Yaylacık Mahallesi’nde ayrıca Adora Evleri Sitesi, Özkar Sitesi, Platform City Evleri Sitesi, Twinkle Life Sitesi, Ali Rıza Özkar Sitesi ve Jüpiter Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Kocaeli’de başka hangi bölgelerde varsınız?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp

Aygün Evleri — Satılık işlemleriniz için

Aygün Evleri, Yaylacık Mh. sınırları içinde; Başiskele ilçesine, oradan da Kocaeli iline bağlı. Yaylacık Mh. içinde 8, Başiskele genelinde 507 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Aygün Evleri içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Yaylacık Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 8 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Aygün Evleri içinde mülkünüzü satmak istiyorsanız

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa değerinin tespiti, mülkün satışa hazırlanması, alıcı adaylarının elenmesi, pazarlık, tapu devri ve sözleşme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Alıcı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Aygün Evleri kiralık sayfası ayrıca duruyor.