Umut Sitesi
Kırklareli Babaeski Dindoğru Umut Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Umut Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Umut Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Umut Sitesi bir bakışta
- İl
- Kırklareli
- İlçe
- Babaeski
- Mahalle / köy
- Dindoğru Mh.
- Site / rezidans
- Umut Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 8
Umut Sitesi, Dindoğru Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Uydu Kent Sitesi, Cumhuriyet Sitesi, Yonca Yapı Sitesi, Uydukent, Koçar Kent Sitesi ve Aydemir Sitesi var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Umut Sitesi bölge rehberi
Dindoğru Mh. içinde bu site dahil 8 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Umut Sitesi Konumu
Dindoğru Mh. / Babaeski / Kırklareli
Umut Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Otobüs
- Otobüs durağı4 km
Eğitim
- Babaeski İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi880 m
- Babaeski Meslek Yüksek Okulu3 km
- Atatürk Anadolu Lisesi3,3 km
Sağlık
- Babaeski Devlet Hastanesi940 m
- Ece Eczanesi3,3 km
- Babaeski Verem Savaş Dispanseri3,4 km
Yeşil alan ve spor
- Babaeski Festival Alanı4,2 km
Alışveriş
- A1013 km
- Şok3,3 km
- Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri3,3 km
Dindoğru Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Umut Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Umut Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Umut Sitesi’nin bulunduğu Dindoğru Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%16,6 65 yaş üstü
%14,8 çocuk (0–14) · %68,5 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
10,0 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,1
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Dindoğru’da diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Umut Sitesi’nde satılık konut fiyatları ne durumda?
Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Umut Sitesi’nde satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Umut Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Umut Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Kırklareli Babaeski Dindoğru Umut Sitesi içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. Kırklareli Babaeski Dindoğru Umut Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.
Dindoğru Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Dindoğru Mahallesi’nde ayrıca Uydu Kent Sitesi, Cumhuriyet Sitesi, Yonca Yapı Sitesi, Uydukent, Koçar Kent Sitesi ve Aydemir Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Kırklareli genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
