Sarmaşı Evleri Sitesi
Kayseri Melikgazi Erenköy Sarmaşı Evleri Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Sarmaşı Evleri Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Sarmaşı Evleri Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Sarmaşı Evleri Sitesi bir bakışta
- İl
- Kayseri
- İlçe
- Melikgazi
- Mahalle / köy
- Erenköy Mh.
- Site / rezidans
- Sarmaşı Evleri Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 79
Sarmaşı Evleri Sitesi, Erenköy Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Koru Villaları, Kapris Evleri Sitesi, 3en Çınarlı Bahçe Evleri, Metin Park Sitesi, İnci Evleri Sitesi ve Adal Green var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Sarmaşı Evleri Sitesi bölge rehberi
Erenköy Mh. içinde bu site dahil 79 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Sarmaşı Evleri Sitesi Konumu
Erenköy Mh. / Melikgazi / Kayseri
Sarmaşı Evleri Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Kızılay Kan Merkezi2,4 km
- Lojmanlar2,4 km
- Yurtlar Bölgesi2,6 km
Otobüs
- Hisarcık Yolu 25 Polis Evi1,5 km
- Hisarcık Yolu 26 Polis Evi1,5 km
- Hisarcık Yolu 271,6 km
Eğitim
- Özkar Zihinsel Engelliler Okulu1,3 km
- Özel Doğa Okulları Kayseri Kampüsü1,6 km
- Şehit Cennet Yiğit İmam Hatip Ortaokulu1,9 km
Sağlık
- Dr. Nurgül GÖKŞEN - Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzman Doktor1,4 km
- Seyyid Burhanettin Devlet Hastanesi1,8 km
- Melikşah Eczanesi2,4 km
Yeşil alan ve spor
- Mehmet Şafak Yaşam Parkı2,1 km
- Mehmet Topuz Parkı2,3 km
- Park2,4 km
Alışveriş
- Kayseri Gross2,4 km
- BİM2,5 km
- Gross 382,5 km
Erenköy Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Sarmaşı Evleri Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Sarmaşı Evleri Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Sarmaşı Evleri Sitesi’nin bulunduğu Erenköy Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%8,0 65 yaş üstü
%20,3 çocuk (0–14) · %71,7 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
12,1 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,1
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Erenköy’de diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Sarmaşı Evleri Sitesi’nde satılık konut fiyatları ne durumda?
Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Sarmaşı Evleri Sitesi’nde satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Sarmaşı Evleri Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sarmaşı Evleri Sitesi’nde sık sorulanlar
Sarmaşı Evleri Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Kayseri Melikgazi Erenköy Sarmaşı Evleri Sitesi içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. Kayseri Melikgazi Erenköy Sarmaşı Evleri Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Erenköy Mahallesi’nde ayrıca Koru Villaları, Kapris Evleri Sitesi, 3en Çınarlı Bahçe Evleri, Metin Park Sitesi, İnci Evleri Sitesi ve Adal Green bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Kayseri’de başka hangi bölgelerde varsınız?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
