Kulevizyon Konutları
Karaman Merkez Üniversite Kulevizyon Konutları’nda Satılık Gayrimenkul
Kulevizyon Konutları’nda şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Kulevizyon Konutları hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Kulevizyon Konutları bir bakışta
- İl
- Karaman
- İlçe
- Merkez
- Mahalle / köy
- Üniversite Mh.
- Site / rezidans
- Kulevizyon Konutları
- Mahalledeki site ve rezidans
- 7
Kulevizyon Konutları, Üniversite Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Şehri Divan Sitesi, Karaman 4. Etap TOKİ, Paşa Park, TOKİ, Şehr-i Divan Konutları ve Kule Park Evleri var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Kulevizyon Konutları bölge rehberi
Üniversite Mh. içinde bu site dahil 7 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kulevizyon Konutları Konumu
Üniversite Mh. / Merkez / Karaman
Kulevizyon Konutları’nın çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Kulevizyon Konutları hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
Üniversite’de diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Kulevizyon Konutları’nda bir daire ya da ev ne eder?
Hazır bir fiyat tablosu vermiyoruz. Bir mülkün bugünkü değeri; konumu, kat ve cephesi, yaşı, tapu durumu ve o dönemdeki alıcı ilgisiyle belirlenir — tablo bunların hiçbirini görmez.
Mülkünüzün bugün kaça satılabileceğini merak ediyorsanız, Karaman Merkez Üniversite Kulevizyon Konutları için fiyat tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Kulevizyon Konutları — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Kulevizyon Konutları’nda satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Kulevizyon Konutları’nda evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?
Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Üniversite Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Üniversite Mahallesi’nde ayrıca Şehri Divan Sitesi, Karaman 4. Etap TOKİ, Paşa Park, TOKİ, Şehr-i Divan Konutları ve Kule Park Evleri bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Karaman genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
