Site 98 Sitesi
Karabük Merkez 5000 Evler Cumhuriyet Site 98 Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Site 98 Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Site 98 Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Site 98 Sitesi bir bakışta
- İl
- Karabük
- İlçe
- Merkez
- Mahalle / köy
- 5000 Evler Cumhuriyet Mah.
- Site / rezidans
- Site 98 Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 89
Site 98 Sitesi, 5000 Evler Cumhuriyet Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Çebioğlu Mahall Sitesi, Pınarbaşı Sitesi, Birlik 3 Sitesi, Aykent Dostlar Sitesi, Sağlıkçılar Sitesi ve Optima Luna var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Site 98 Sitesi bölge rehberi
5000 Evler Cumhuriyet Mah. içinde bu site dahil 89 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Site 98 Sitesi Konumu
5000 Evler Cumhuriyet Mah. / Merkez / Karabük
Site 98 Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Site 98 Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
5000 Evler Cumhuriyet’te diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Site 98 Sitesi’nde bir daire ya da ev ne eder?
Hazır bir fiyat tablosu vermiyoruz. Bir mülkün bugünkü değeri; konumu, kat ve cephesi, yaşı, tapu durumu ve o dönemdeki alıcı ilgisiyle belirlenir — tablo bunların hiçbirini görmez.
Mülkünüzün bugün kaça satılabileceğini merak ediyorsanız, Karabük Merkez 5000 Evler Cumhuriyet Site 98 Sitesi için fiyat tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Site 98 Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Site 98 Sitesi’nde sık sorulanlar
Site 98 Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Karabük Merkez 5000 Evler Cumhuriyet Site 98 Sitesi içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. Karabük Merkez 5000 Evler Cumhuriyet Site 98 Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
5000 Evler Cumhuriyet Mahallesi’nde ayrıca Çebioğlu Mahall Sitesi, Pınarbaşı Sitesi, Birlik 3 Sitesi, Aykent Dostlar Sitesi, Sağlıkçılar Sitesi ve Optima Luna bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Karabük’te başka hangi bölgelerde varsınız?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
