Ak Sitesi
Kahramanmaraş Onikişubat Necip Fazıl Ak Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Ak Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Ak Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Ak Sitesi bir bakışta
- İl
- Kahramanmaraş
- İlçe
- Onikişubat
- Mahalle / köy
- Necip Fazıl Mh.
- Site / rezidans
- Ak Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 20
Ak Sitesi, Necip Fazıl Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Şenkent Sitesi, Merve Sitesi, Duygal Sitesi, Orkide Sitesi, Türkmen Sitesi ve Göknur Sitesi var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Ak Sitesi bölge rehberi
Necip Fazıl Mh. içinde bu site dahil 20 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Ak Sitesi Konumu
Necip Fazıl Mh. / Onikişubat / Kahramanmaraş
Ak Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Kahramanmaraş4,1 km
Otobüs
- İkizkent Sitesi230 m
- Gezginç Sitesi310 m
- Otobüs durağı420 m
Eğitim
- M. Akif İnan İ. H. Ortaokulu Pansiyonu360 m
- İbrahim Çalık Anadolu Lisesi390 m
- M. Akif İnan İmam Hatip Ortaokulu500 m
Sağlık
- Çare Eczanesi300 m
- Cocelli Eczanesi330 m
- Aile Sağlığı Merkezi380 m
Yeşil alan ve spor
- Sefa Parkı210 m
- Hacı Baba Parkı540 m
- Zeytinli Parkı950 m
Alışveriş
- Migros220 m
- BİM260 m
- Şok320 m
Necip Fazıl Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Ak Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Ak Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Ak Sitesi’nin bulunduğu Necip Fazıl Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%8,7 65 yaş üstü
%23,9 çocuk (0–14) · %67,4 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
10,5 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,0
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Necip Fazıl’da diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Ak Sitesi’nde satış fiyatları nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
Kahramanmaraş Onikişubat Necip Fazıl Ak Sitesi sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Ak Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Ak Sitesi’nde sık sorulanlar
Ak Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Ak Sitesi’nde satmak istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Ak Sitesi’nde mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Necip Fazıl Mahallesi’nde ayrıca Şenkent Sitesi, Merve Sitesi, Duygal Sitesi, Orkide Sitesi, Türkmen Sitesi ve Göknur Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Kahramanmaraş’ta başka hangi bölgelerde varsınız?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
