Tepe Konutları
Kahramanmaraş Onikişubat Abdülhamid Han Tepe Konutları’nda Satılık Gayrimenkul
Tepe Konutları’nda şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Tepe Konutları hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Tepe Konutları bir bakışta
- İl
- Kahramanmaraş
- İlçe
- Onikişubat
- Mahalle / köy
- Abdülhamid Han Mh.
- Site / rezidans
- Tepe Konutları
- Mahalledeki site ve rezidans
- 16
Tepe Konutları, Abdülhamid Han Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Göktepe 2. Sitesi, Bosnalı Sitesi, Göktepe 1 Sitesi, Ufuk Tepe Sitesi, Kayra Sitesi ve Eylül Sitesi var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Tepe Konutları bölge rehberi
Abdülhamid Han Mh. içinde bu site dahil 16 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Tepe Konutları Konumu
Abdülhamid Han Mh. / Onikişubat / Kahramanmaraş
Tepe Konutları’nın çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Kahramanmaraş3 km
Otobüs
- Otobüs durağı740 m
- İkizkent Sitesi930 m
- Gezginç Sitesi1,1 km
Eğitim
- Süleyman Demirel İlkokulu250 m
- Necmettin Erbakan Anadolu İmam Hatip Lisesi350 m
- Halk Eğitim Merkezi610 m
Sağlık
- Alya Eczanesi460 m
- Gülşah Eczanesi620 m
- Aile Sağlığı Merkezi950 m
Yeşil alan ve spor
- Hacı Baba Parkı690 m
- Ağcalı Parkı1,2 km
- Millet Bahçesi1,2 km
Alışveriş
- BİM750 m
- Şok850 m
- Salı Pazarı880 m
Abdülhamid Han Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Tepe Konutları’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Tepe Konutları hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Tepe Konutları’nın bulunduğu Abdülhamid Han Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%6,3 65 yaş üstü
%26,3 çocuk (0–14) · %67,4 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
9,5 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%97,8
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Onikişubat’ta diğer Tepe siteleri
Abdülhamid Han’da diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Tepe Konutları’nda satış fiyatları nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
Kahramanmaraş Onikişubat Abdülhamid Han Tepe Konutları sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Tepe Konutları — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Tepe Konutları’nda satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Tepe Konutları’nda satmak istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Tepe Konutları’nda mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Abdülhamid Han Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Abdülhamid Han Mahallesi’nde ayrıca Göktepe 2. Sitesi, Bosnalı Sitesi, Göktepe 1 Sitesi, Ufuk Tepe Sitesi, Kayra Sitesi ve Eylül Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Kahramanmaraş dışında da hizmet veriyor musunuz?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
