Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Şoförler Sitesi

İzmir Karabağlar Refet Bele Şoförler Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul

Şoförler Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Şoförler Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Şoförler Sitesi bir bakışta

İl
İzmir
İlçe
Karabağlar
Mahalle / köy
Refet Bele Mah.
Site / rezidans
Şoförler Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
6

Şoförler Sitesi, Refet Bele Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Yeşilpark Evleri, Flora Park Evleri Sitesi, Güneş Evleri, Prastij Evleri ve Doğa Evleri var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Şoförler Sitesi bölge rehberi

Refet Bele Mah. içinde bu site dahil 6 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Şoförler Sitesi / Refet Bele Mah. / Karabağlar / İzmirFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Şoförler Sitesi’nin bulunduğu Refet Bele Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%9,1 65 yaş üstü

%19,4 çocuk (0–14) · %71,5 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

9,4 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,0

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Refet Bele’de diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Şoförler Sitesi’nde satılık konut fiyatları ne durumda?

Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Şoförler Sitesi’nde satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Şoförler Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Şoförler Sitesi’nde sık sorulanlar

Şoförler Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

İzmir Karabağlar Refet Bele Şoförler Sitesi içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. İzmir Karabağlar Refet Bele Şoförler Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Refet Bele Mahallesi’nde ayrıca Yeşilpark Evleri, Flora Park Evleri Sitesi, Güneş Evleri, Prastij Evleri ve Doğa Evleri bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

İzmir’de başka hangi bölgelerde varsınız?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp

Şoförler Sitesi — Satılık işlemleriniz için

Şoförler Sitesi, Refet Bele Mah. sınırları içinde; Karabağlar ilçesine, oradan da İzmir iline bağlı. Refet Bele Mah. içinde 6, Karabağlar genelinde 163 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Şoförler Sitesi içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Refet Bele Mah. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 6 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Şoförler Sitesi içinde mülkünüzü satmak istiyorsanız

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa değerinin tespiti, mülkün satışa hazırlanması, alıcı adaylarının elenmesi, pazarlık, tapu devri ve sözleşme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Alıcı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Şoförler Sitesi kiralık sayfası ayrıca duruyor.