Oyak Sitesi
İzmir Karabağlar Fahrettin Altay Oyak Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Oyak Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Oyak Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Oyak Sitesi bir bakışta
- İl
- İzmir
- İlçe
- Karabağlar
- Mahalle / köy
- Fahrettin Altay Mah.
- Site / rezidans
- Oyak Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 9
Oyak Sitesi, Fahrettin Altay Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Yunusoğlu Sitesi 2, Havek Sitesi, İkiztepe Konakları, 2. Oyak Sitesi, 100. Yıl Sitesi ve Tüzemenler Sitesi var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Oyak Sitesi bölge rehberi
Fahrettin Altay Mah. içinde bu site dahil 9 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Oyak Sitesi Konumu
Fahrettin Altay Mah. / Karabağlar / İzmir
Oyak Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Fahrettin Altay700 m
- Balçova1,2 km
- Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi1,3 km
Otobüs
- Otobüs durağı160 m
- Ordu Pazarı290 m
- Mehmetçik470 m
Eğitim
- Cemil Midilli Ortaokulu280 m
- Başöğretmen Atatürk Ortaokulu310 m
- Başöğretmen Atatürk İlkokulu340 m
Sağlık
- Egesu Eczanesi270 m
- Pınar Eczanesi280 m
- Fahrettin Altay Aile Sağlığı Merkezi330 m
Yeşil alan ve spor
- Beç Parkı540 m
- Barış Manço Parkı550 m
- Fahrettin Altay560 m
Alışveriş
- A101400 m
- BİM400 m
- Migros630 m
Fahrettin Altay Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Oyak Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Oyak Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Oyak Sitesi’nin bulunduğu Fahrettin Altay Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%23,0 65 yaş üstü
%11,5 çocuk (0–14) · %65,5 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
11,9 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,5
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Aynı adlı bir site Üçkuyular mahallesi kayıtlarında da yer alıyor; site sınırı iki mahalleye yayılıyor olabilir.
Karabağlar’da diğer Oyak siteleri
Fahrettin Altay’da diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Oyak Sitesi’nde satış fiyatları nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
İzmir Karabağlar Fahrettin Altay Oyak Sitesi sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Oyak Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Oyak Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Oyak Sitesi’nde evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?
Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Fahrettin Altay Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Fahrettin Altay Mahallesi’nde ayrıca Yunusoğlu Sitesi 2, Havek Sitesi, İkiztepe Konakları, 2. Oyak Sitesi, 100. Yıl Sitesi ve Tüzemenler Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
İzmir genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
