Eğitimciler Sitesi
İzmir Dikili Çandarlı Eğitimciler Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Eğitimciler Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Eğitimciler Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Eğitimciler Sitesi bir bakışta
- İl
- İzmir
- İlçe
- Dikili
- Mahalle / köy
- Çandarlı Mh.
- Site / rezidans
- Eğitimciler Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 83
Eğitimciler Sitesi, Çandarlı Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Özlem Sahil Sitesi, Çandarlı Tatil Köyü, Piri Reis Sitesi, Ayyıldız Tatil Sitesi, Çamönü Sitesi ve Yakamoz Sitesi var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Eğitimciler Sitesi bölge rehberi
Çandarlı Mh. içinde bu site dahil 83 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Eğitimciler Sitesi Konumu
Çandarlı Mh. / Dikili / İzmir
Eğitimciler Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Otobüs
- Çandarlı Zeytinlik840 m
- Çandarlı Mezarlık1,2 km
- Çandarlı Dörtyol1,4 km
Eğitim
- Çandarlı Mehmet Dilsiz İlkokulu1,9 km
Sağlık
- Eczane2,1 km
Yeşil alan ve spor
- Onur Uslu Parkı1,2 km
Alışveriş
- Çandarlı Semt Pazarı1,7 km
- Migros2 km
Çandarlı Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Eğitimciler Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Eğitimciler Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Eğitimciler Sitesi’nin bulunduğu Çandarlı Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%29,0 65 yaş üstü
%11,3 çocuk (0–14) · %59,7 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
9,9 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,5
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Aynı adlı bir site Salihler mahallesi kayıtlarında da yer alıyor; site sınırı iki mahalleye yayılıyor olabilir.
Dikili’de diğer Eğitimciler siteleri
Çandarlı’da diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Eğitimciler Sitesi’nde satılık konut fiyatları ne durumda?
Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Eğitimciler Sitesi’nde satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Eğitimciler Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Eğitimciler Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Eğitimciler Sitesi’nde satmak istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Eğitimciler Sitesi’nde mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Çandarlı Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Çandarlı Mahallesi’nde ayrıca Özlem Sahil Sitesi, Çandarlı Tatil Köyü, Piri Reis Sitesi, Ayyıldız Tatil Sitesi, Çamönü Sitesi ve Yakamoz Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
İzmir dışında da hizmet veriyor musunuz?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
