Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Dalyan Panorama Evleri Çeşme

İzmir Çeşme Üniversite Dalyan Panorama Evleri Çeşme’de Satılık Gayrimenkul

Dalyan Panorama Evleri Çeşme’de şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Dalyan Panorama Evleri Çeşme Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Dalyan Panorama Evleri Çeşme Sitesi bir bakışta

İl
İzmir
İlçe
Çeşme
Mahalle / köy
Üniversite Mh.
Site / rezidans
Dalyan Panorama Evleri Çeşme
Mahalledeki site ve rezidans
15

Dalyan Panorama Evleri Çeşme, Üniversite Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında 16 Evler Sitesi, Mercan Sitesi, Erbil Sitesi, Petek Sitesi, Casa Al Mare ve Güzel Deniz Tatil Sitesi var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Dalyan Panorama Evleri Çeşme bölge rehberi

Üniversite Mh. içinde bu site dahil 15 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Dalyan Panorama Evleri Çeşme / Üniversite Mh. / Çeşme / İzmirFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Dalyan Panorama Evleri Çeşme Sitesi’nin bulunduğu Üniversite Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%31,6 65 yaş üstü

%8,9 çocuk (0–14) · %59,6 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

11,5 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,7

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Çeşme’de diğer Dalyan siteleri

Üniversite’de diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Dalyan Panorama Evleri Çeşme’de satış fiyatları nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

İzmir Çeşme Üniversite Dalyan Panorama Evleri Çeşme sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Dalyan Panorama Evleri Çeşme — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Merak edilenler

Dalyan Panorama Evleri Çeşme’de satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

İzmir Çeşme Üniversite Dalyan Panorama Evleri Çeşme içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. İzmir Çeşme Üniversite Dalyan Panorama Evleri Çeşme sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.

Üniversite Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?

Üniversite Mahallesi’nde ayrıca 16 Evler Sitesi, Mercan Sitesi, Erbil Sitesi, Petek Sitesi, Casa Al Mare ve Güzel Deniz Tatil Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

İzmir dışında da hizmet veriyor musunuz?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp

Dalyan Panorama Evleri Çeşme — Satılık işlemleriniz için

Dalyan Panorama Evleri Çeşme, Üniversite Mh. sınırları içinde; Çeşme ilçesine, oradan da İzmir iline bağlı. Üniversite Mh. içinde 15, Çeşme genelinde 541 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Dalyan Panorama Evleri Çeşme içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Dalyan Panorama Evleri Çeşme içinde mülkünüzü satmak istiyorsanız

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa değerinin tespiti, mülkün satışa hazırlanması, alıcı adaylarının elenmesi, pazarlık, tapu devri ve sözleşme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Alıcı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Dalyan Panorama Evleri Çeşme kiralık sayfası ayrıca duruyor.