Bakırçay Kooperatifi 750 Ada
İzmir Bergama Atatürk Bakırçay Kooperatifi 750 Ada’da Satılık Gayrimenkul
Bakırçay Kooperatifi 750 Ada’da şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Bakırçay Kooperatifi 750 Ada Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Bakırçay Kooperatifi 750 Ada Sitesi bir bakışta
- İl
- İzmir
- İlçe
- Bergama
- Mahalle / köy
- Atatürk Mh.
- Site / rezidans
- Bakırçay Kooperatifi 750 Ada
- Mahalledeki site ve rezidans
- 5
Bakırçay Kooperatifi 750 Ada, Atatürk Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Zeus Sitesi, Sarı Grup Gold Bergama, Bakırçay Kooperatifi 1053 Ada ve Bakırçay Kooperatifi 1052 Ada var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Bakırçay Kooperatifi 750 Ada bölge rehberi
Atatürk Mh. içinde bu site dahil 5 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Bakırçay Kooperatifi 750 Ada Sitesi Konumu
Atatürk Mh. / Bergama / İzmir
Bakırçay Kooperatifi 750 Ada Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Bergama1,3 km
Otobüs
- Park780 m
- Barbaros800 m
- Trafo820 m
Eğitim
- Ulubatlı Hasan İlkokulu1,1 km
- Ulubatlı Hasan İlkokulu / Ulubatlı Hasan İmam Hatip Ortaokulu1,1 km
- Ulubatlı Hasan İmam Hatip Ortaokulu1,1 km
Sağlık
- Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi2,1 km
- Galip Eczanesi2,1 km
- İzmir Bergama 2 Nolu Acil Yardım İstasyonu2,1 km
Yeşil alan ve spor
- Nazif Özçelik Parkı1,9 km
- Hüsnü Şenlendirici Parkı2,3 km
- Sami Altan Parkı2,4 km
Alışveriş
- Şok1,5 km
- A1011,9 km
- CarrefourSA1,9 km
Atatürk Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Bakırçay Kooperatifi 750 Ada Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Bakırçay Kooperatifi 750 Ada Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Bakırçay Kooperatifi 750 Ada Sitesi’nin bulunduğu Atatürk Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%11,9 65 yaş üstü
%21,3 çocuk (0–14) · %66,8 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
8,9 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,6
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Bergama’da diğer Bakırçay siteleri
Atatürk’te diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Bakırçay Kooperatifi 750 Ada’da satılık konut fiyatları ne durumda?
Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Bakırçay Kooperatifi 750 Ada’da satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Bakırçay Kooperatifi 750 Ada — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Bakırçay Kooperatifi 750 Ada’da sık sorulanlar
Bakırçay Kooperatifi 750 Ada’da satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
İzmir Bergama Atatürk Bakırçay Kooperatifi 750 Ada içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. İzmir Bergama Atatürk Bakırçay Kooperatifi 750 Ada sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Atatürk Mahallesi’nde ayrıca Zeus Sitesi, Sarı Grup Gold Bergama, Bakırçay Kooperatifi 1053 Ada ve Bakırçay Kooperatifi 1052 Ada bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
İzmir’de başka hangi bölgelerde varsınız?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
