Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Palmiye Konağı

İstanbul Üsküdar Güzeltepe Palmiye Konağı’nda Satılık Gayrimenkul

Palmiye Konağı’nda şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Palmiye Konağı hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Palmiye Konağı bir bakışta

İl
İstanbul
İlçe
Üsküdar
Mahalle / köy
Güzeltepe Mh.
Site / rezidans
Palmiye Konağı
Mahalledeki site ve rezidans
42

Palmiye Konağı, Güzeltepe Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Villa Karaman, Tarihzade Evi, Kale Seramik Evleri Sitesi, Dervişoğlu Sitesi, Nidapark Çengelköy ve Kasr-ı Ala Çengelköy var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Palmiye Konağı bölge rehberi

Güzeltepe Mh. içinde bu site dahil 42 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Palmiye Konağı / Güzeltepe Mh. / Üsküdar / İstanbulFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Palmiye Konağı’nın bulunduğu Güzeltepe Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%11,0 65 yaş üstü

%16,8 çocuk (0–14) · %72,2 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

11,1 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%98,8

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Üsküdar’da diğer Palmiye siteleri

Güzeltepe’de diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Palmiye Konağı’nda satış fiyatları nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

İstanbul Üsküdar Güzeltepe Palmiye Konağı sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Palmiye Konağı — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Merak edilenler

Palmiye Konağı’nda satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Palmiye Konağı’nda evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?

Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Güzeltepe Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?

Güzeltepe Mahallesi’nde ayrıca Villa Karaman, Tarihzade Evi, Kale Seramik Evleri Sitesi, Dervişoğlu Sitesi, Nidapark Çengelköy ve Kasr-ı Ala Çengelköy bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

İstanbul dışında da hizmet veriyor musunuz?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp

Palmiye Konağı — Satılık işlemleriniz için

İstanbul Üsküdar Güzeltepe Mh. içinde yer alan Palmiye Konağı için alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz. Bu mahallede 42, Üsküdar genelinde 617 site ve rezidans var. Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında çalışıyoruz; Palmiye Konağı içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Palmiye Konağı için alım ve satım işleriniz

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: gerçekçi fiyat, iyi bir sunum, ciddi alıcının ayıklanması, pazarlığın yönetilmesi ve tapuya kadar takip. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede satın almak isteyenler için de çalışıyoruz; aradığınız daireyi bulur, tapu ve kredi sürecini biz yürütürüz. Palmiye Konağı kiralık sayfası ayrıca duruyor.