Leoland City
İstanbul Silivri Çanta Sancaktepe Leoland City’de Satılık Gayrimenkul
Leoland City’de şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Leoland City hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Leoland City bir bakışta
- İl
- İstanbul
- İlçe
- Silivri
- Mahalle / köy
- Çanta Sancaktepe Mh.
- Site / rezidans
- Leoland City
- Mahalledeki site ve rezidans
- 31
Leoland City, Çanta Sancaktepe Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Golden Light Sitesi, Yonca Sitesi, Murat Tatil Sitesi, Fındıklı Sitesi, Yıldırım Beyazıt Sitesi ve Bilgehan Sitesi var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Leoland City bölge rehberi
Çanta Sancaktepe Mh. içinde bu site dahil 31 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Leoland City Konumu
Çanta Sancaktepe Mh. / Silivri / İstanbul
Leoland City’in çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Otobüs
- Şehit Ahmet Kamışoğlu Caddesi1,6 km
- Çerkezköy Caddesi1,7 km
- Otobüs durağı1,7 km
Eğitim
- 80. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu2,6 km
Sağlık
- Çeltik Köyü Sağlık Evi2 km
- Çanta Eczanesi3,2 km
- Sevgi Turgut Sağlık Ocağı3,3 km
Yeşil alan ve spor
- Çanta Parkı3,2 km
Alışveriş
- Şok2,2 km
- Seç Market Silivri Çantaköy3,3 km
- A1015 km
Çanta Sancaktepe Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Leoland City’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Leoland City hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Leoland City’in bulunduğu Çanta Sancaktepe Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%12,4 65 yaş üstü
%19,9 çocuk (0–14) · %67,7 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
9,3 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,8
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Çanta Sancaktepe’de diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Leoland City’de satılık konut fiyatları ne durumda?
Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Leoland City’de satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Leoland City — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Leoland City’de sık sorulanlar
Leoland City’de satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Leoland City’de satmak istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Leoland City’de mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Çanta Sancaktepe Mahallesi’nde ayrıca Golden Light Sitesi, Yonca Sitesi, Murat Tatil Sitesi, Fındıklı Sitesi, Yıldırım Beyazıt Sitesi ve Bilgehan Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
İstanbul’da başka hangi bölgelerde varsınız?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
