Nilpark Konutları
İstanbul Pendik Esenler Nilpark Konutları’nda Satılık Gayrimenkul
Nilpark Konutları’nda şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Nilpark Konutları hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Nilpark Konutları bir bakışta
- İl
- İstanbul
- İlçe
- Pendik
- Mahalle / köy
- Esenler Mah.
- Site / rezidans
- Nilpark Konutları
- Mahalledeki site ve rezidans
- 25
Nilpark Konutları, Esenler Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Bahçelievler Sitesi, Birlik Sitesi, Zümrüt Evler Sitesi, Marmara Royal, Ondörtüç Pendik ve Şehit Yalçın Aran Sitesi var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Nilpark Konutları bölge rehberi
Esenler Mah. içinde bu site dahil 25 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Nilpark Konutları Konumu
Esenler Mah. / Pendik / İstanbul
Nilpark Konutları’nın çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Fevzi Çakmak - Hastane810 m
- Yayalar-Şeyhli1,9 km
- Tavşantepe2 km
Otobüs
- Yavuz Selim Camii140 m
- Şehit Yalçın Aran170 m
- Arslanbey220 m
Eğitim
- Hacı Mehmet Emin Gümüş Kuran Kursu180 m
- Buhara İlköğretim Okulu220 m
- Sultan Abdülhamit Han Ortaokulu260 m
Sağlık
- Adaçayı Eczanesi250 m
- Ceyda Eczanesi330 m
- Malazgirt Aile Sağlığı Merkezi340 m
Yeşil alan ve spor
- Buhara Parkı230 m
- Düzevler Parkı370 m
- Botaş Parkı460 m
Alışveriş
- Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Market280 m
- A101330 m
- Hakmar330 m
Esenler Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Nilpark Konutları’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Nilpark Konutları hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Nilpark Konutları’nın bulunduğu Esenler Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%5,2 65 yaş üstü
%22,8 çocuk (0–14) · %72,0 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
9,8 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,4
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Esenler’de diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Nilpark Konutları’nda satış fiyatları nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
İstanbul Pendik Esenler Nilpark Konutları sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Nilpark Konutları — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Nilpark Konutları’nda satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Nilpark Konutları’nda satmak istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Nilpark Konutları’nda mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Esenler Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Esenler Mahallesi’nde ayrıca Bahçelievler Sitesi, Birlik Sitesi, Zümrüt Evler Sitesi, Marmara Royal, Ondörtüç Pendik ve Şehit Yalçın Aran Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
İstanbul dışında da hizmet veriyor musunuz?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
