Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Referans Kartal Loca

Referans Kartal Loca Satılık Daireler

Referans Kartal Loca’da şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Referans Kartal Loca Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Referans Kartal Loca projesinde daire almak ve satmak

Referans Kartal Loca projesi, İstanbul ili Kartal ilçesinde, Atalar Mahallesi sınırlarında yer alan bir konut projesidir. Kayıtlarımıza göre projeyi Kiler GYO geliştirmiştir. Projede 202 daire bulunuyor; 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daireler yer alıyor, alanlar 107–357 m² aralığında. Proje durumu: Devam Ediyor.

Referans Kartal Loca projesinde daire almak ya da dairenizi satmak istiyorsanız güncel satış fiyatlarını ve alıcı talebini sizin için araştırıyoruz. Şu an yayında satılık ilanımız yok; yeni daire çıktığında ilk size haber verelim.

Proje bilgileri

  • 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daireler (107–357 m²)
  • Toplam 202 daire
  • Yürüyüş parkuru
  • Deniz manzarası
  • Adalar manzarası
  • Kapalı otopark
  • Kapalı yüzme havuzu
  • Çocuk oyun alanları

Konum

  • Atalar Mahallesi, Kartal / İstanbul
  • Okul, market, sağlık ve ulaşım noktalarının konuma uzaklıkları aşağıdaki çevre bölümünde yer alır

Dairenizi satmak mı istiyorsunuz?

Referans Kartal Loca projesinde dairenizi satmayı düşünüyorsanız ücretsiz değerleme ile güncel piyasa değerini belirleyelim, dairenizi doğru alıcılara ulaştıralım. Aşağıdaki formu doldurun ya da 0312 240 51 51'i arayın.

Referans Kartal Loca Sitesi’nde kiralık daireler ›

Referans Kartal Loca Sitesi hakkında sık sorulanlar

Referans Kartal Loca projesinde satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu an yayında satılık ilanımız yok; yeni daire çıktığında ilk size haber verelim. Fiyat; blok, kat, cephe ve daire durumuna göre değişir. Güncel değer için ücretsiz değerleme isteyebilirsiniz.

Referans Kartal Loca nerede?

İstanbul ili Kartal ilçesinde, Atalar Mahallesi sınırlarındadır.

Referans Kartal Loca projesinde hangi daire tipleri var?

Kayıtlarımıza göre projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daireler bulunuyor; alanlar 107–357 m² aralığında.

Referans Kartal Loca projesini hangi firma geliştirdi?

Kayıtlarımıza göre Referans Kartal Loca projesinin geliştiricisi Kiler GYO.

Referans Kartal Loca projesinde dairemi satmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Formu doldurun ya da 0312 240 51 51'i arayın; ücretsiz değerleme ile başlayıp dairenizi alıcılara ulaştıralım.

Referans Kartal Loca Sitesi bir bakışta

İl
İstanbul
İlçe
Kartal
Mahalle / köy
Atalar Mah.
Site / rezidans
Referans Kartal Loca
Mahalledeki site ve rezidans
31

Referans Kartal Loca, Atalar Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Onikiler Sitesi, Gonca Sitesi Soğanlık, Mehmet Akif Ersoy Sitesi, Tria Kartal, Öğretmen Blokları ve Seçkin Konaklar Sitesi var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Referans Kartal Loca bölge rehberi

Atalar Mah. içinde bu site dahil 31 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Referans Kartal Loca / Atalar Mah. / Kartal / İstanbulFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Referans Kartal Loca Sitesi’nin bulunduğu Atalar Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%11,1 65 yaş üstü

%15,8 çocuk (0–14) · %73,1 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

11,0 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%98,6

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Kartal’da diğer Referans siteleri

Atalar’da diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Referans Kartal Loca’da satış fiyatları nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

İstanbul Kartal Atalar Referans Kartal Loca sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Referans Kartal Loca — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Bu bölgede hangi daire tipleri var?

Kayıtlı konut projelerimizdeki daire tipleri ve her tipin kaç projede bulunduğu:

ProjeDaire tipleriBüyüklükTeslimDurum
Referans Kartal Loca
  • 2+1
  • 3+1
  • 4+1
  • 5+1
107 – 357 m²2023Devam ediyor

2+1 daire hangi projelerde var?

Kayıtlarımıza göre 2+1 daire bulunan projeler:

3+1 daire hangi projelerde var?

Kayıtlarımıza göre 3+1 daire bulunan projeler:

4+1 daire hangi projelerde var?

Kayıtlarımıza göre 4+1 daire bulunan projeler:

5+1 daire hangi projelerde var?

Kayıtlarımıza göre 5+1 daire bulunan projeler:

Bilgiler proje kayıtlarımızdan derlenmiştir; güncel fiyat ve satılık ya da kiralık daire durumu için danışmanımıza sorun.

WhatsApp

Referans Kartal Loca — Satılık işlemleriniz için

Referans Kartal Loca, İstanbul ilinin Kartal ilçesine bağlı Atalar Mah. sınırları içinde yer alıyor. Bu mahallede 31, Kartal genelinde 710 site ve rezidans bulunuyor. Konutkent Gayrimenkul 20 yıldır Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini yürütüyor; Referans Kartal Loca içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Referans Kartal Loca içinde satılacak mülkünüz mü var?

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: doğru fiyatlama, profesyonel sunum ve fotoğraf, alıcı ön elemesi, pazarlık yönetimi, tapu ve sözleşme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede satılık arıyorsanız da doğru yerdesiniz: uygun daire çıktığında ilk size haber veririz. Referans Kartal Loca kiralık sayfası ayrıca duruyor.