Göksel Sitesi
İstanbul Kadıköy Osmanağa Göksel Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Göksel Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Göksel Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Göksel Sitesi bir bakışta
- İl
- İstanbul
- İlçe
- Kadıköy
- Mahalle / köy
- Osmanağa Mh.
- Site / rezidans
- Göksel Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 4
Göksel Sitesi, Osmanağa Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Miesha House, M N Park 24 Konutları Sitesi ve Şehir Evleri Sitesi var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Göksel Sitesi bölge rehberi
Osmanağa Mh. içinde bu site dahil 4 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Göksel Sitesi Konumu
Osmanağa Mh. / Kadıköy / İstanbul
Göksel Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Altıyol130 m
- Bahariye230 m
- Kilise420 m
Otobüs
- Altıyol90 m
- Barış Manço400 m
- Kadıköy Çarşı430 m
Eğitim
- Bilişim Eğitim Merkezi120 m
- Kadıköy Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu300 m
- Özel Bahariye Anadolu Lisesi330 m
Sağlık
- Azim Eczanesi110 m
- Bahariye Cadde130 m
- Haydarpaşa Numune Hastanesi Yeldeğirmeni Semt Polikliniği430 m
Yeşil alan ve spor
- Kadıköy Belediyesi Caferağa Spor Salonu380 m
- Yoğurtçu Parkı520 m
- Boulder İstanbul580 m
Alışveriş
- BİM80 m
- Model Mefruşat100 m
- Opera Onur Çarşısı110 m
Osmanağa Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Göksel Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Göksel Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Göksel Sitesi’nin bulunduğu Osmanağa Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%14,8 65 yaş üstü
%5,5 çocuk (0–14) · %79,7 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
12,3 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,3
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Osmanağa’da diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Göksel Sitesi’nde bir daire ya da ev ne eder?
Hazır bir fiyat tablosu vermiyoruz. Bir mülkün bugünkü değeri; konumu, kat ve cephesi, yaşı, tapu durumu ve o dönemdeki alıcı ilgisiyle belirlenir — tablo bunların hiçbirini görmez.
Mülkünüzün bugün kaça satılabileceğini merak ediyorsanız, İstanbul Kadıköy Osmanağa Göksel Sitesi için fiyat tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Göksel Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Göksel Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
İstanbul Kadıköy Osmanağa Göksel Sitesi içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. İstanbul Kadıköy Osmanağa Göksel Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.
Osmanağa Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Osmanağa Mahallesi’nde ayrıca Miesha House, M N Park 24 Konutları Sitesi ve Şehir Evleri Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
İstanbul genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
